Quest - XP hiány

Indította Coldblood, 2010 augusztus 16, 01:32:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Coldblood

Hali!

Az lenne a problémám, hogy a questek a szerveren egyáltalán nem adnak XP-t! A quest_template nevű táblámban a RewXPID nevű oszlopban minden questnél az érték 0, ez az oka annak, hogy nincs XP reward ha leadtál egy questet?

thx

ident

Igen, az az oka.

wiki hiányában egyelőre csak ennyit tudok mondani :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Coldblood

igen rendben köszi, akkor nem csak nekem halt meg a wiki:D! és kerestem már sok helyen hogy hogyan lehetne megoldani ezt a problémát hogy egyszerre mindegyiket kijavítani, de sehol nem találtam meg! pls help

thx


Coldblood

eddig én is eljutottam, de most külön-külön irogassam be hogy melyik quest mennyi Xp-t adjon? sztem ennél létezik egyszerűbb mód is

devil


Bluerák

Szedd ki a quest_template táblát egy másik DB-böl.
Nem tudom milyen emut használsz de néhány tipp:
333a
Összes :D
Egyszerűen nem rakod be az egész táblát csak kiszeded a quest_template-s részt. :)
Én 3.3.3a-s CTDB-t használok abban ez tökéletes(TDB-ben is 3.3.3a-n).

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Coldblood

én Navicatba csinálom a db-t, 3.3.2-es patchen! jah és Evo-X (mangos) emuval

$0undX

1 tipp: váltsál mangosról trinity-re és ctdb vagy tdb a nyerő, mangos-ra nincs OLYAN jó adatbázis, de ha mindenképp mangos akkor hundb.

Girosz

Idézetet írta: Coldblood Dátum 2010 augusztus 16, 03:55:41 DÉLUTÁN
Evo-X (mangos)
Az egy repack? Ha igen, akkor ideje váltanod rendes emura. Amúgy meg, ha leszeded a 3.3.2-es UDB-t (ez a mangos db-je), akkor abból ki tudod szedni a quest_template tartalmát, azt töltsd be és kész.

Coldblood

köszi mindent, am ez nem egy repack szeró :D

Coldblood

de miért a Navicat az ennyire szar? csak az a baj hogy ezt már tudom kezelni! meg a mangos is ennyire szar?

Girosz

Nevicat egy adatbázis kezelő program és tudtommal senki nem szidta. A mangos sem szar, sőt egy igen jól összerakott emu, és ahogy most a trinity áll szerintem barátságosabb lenne neked a mangos.

Coldblood

Az jó mert az van :D és szeretem is :D és azt szeretném megkérdezni, hogy elég összevissza van minden a fejemben! pár választ kaphatok mert sztem tudtok mindent:D szóval, hogy pontosan mit jeletn az hogy CORE, meg az hogy UDB? előre is thx

$0undX

#14
Girosz, 1 kis el

Powered by EzPortal