Armory

Indította Coldblood, 2010 augusztus 21, 07:41:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Coldblood

Hali!

A "rendrakás" elött láttam egy témát erről, de most nem találom! Csak annyi lenne a kérdésem, hogy egy armoryt milyen programokkal lehet összerakni? Félreértés ne essék, nem akarom azt hogy ti csináljátok meg nekem, csak annyit hogy mivel kezdjem el, mert nem vagyok annyira jártas ebben a témában!

thx

$0undX

#1
"milyen programokkal lehet

Coldblood


Coldblood

sorry, hogy ideirom de ezért nem akartam új topicot létrehozni! csak annyi lenne a problémám, hogy letöltöttem innen egy regoldalt, csak annyi a baj vele, hogycsak 127.0.0.1-en nyitja meg és hiába indítom el a Myip klienst, azt írja ki, hogy

"Forbidden
You don't have permission to access / on this server."

és a myip-s címem van beirva a hosthoz!

pls help (jah és wamppal csinálom)

NevemSenki

Nem mondasz hülyeséget, ezen már én is gondolkodtam. De ez elég nehéz dolog. ( Armory-t akartam én is csinálni, de aztán a Flash ( swf ) dolgoknál leragadtam  :D )
Jó az ötlet, de ezt olyan emberek tudnák kivitelezni mint PL.: DoomKiller, $0undX, és még sorolhatnám.
Szerintem ez nekünk nem menne, csak ha elkezdenénk elég erőteljesen tanulni az ehhez kapcsolódó dolgokat. ( Az XML-es dolgok, .js scriptek, php, és még sok minden kell hozzá, nekem nagyon nehéz )

De én erre is azt mondom hogy, hiába nem értünk hozzá, el kell kezdeni, és ha nem is sikerül, akkor is közben rengeteget tanulunk.

Üdv.: Senki

Coldblood

jaja, teljes mértékben igazad van! éppen ezért én a C++-al kezdtem el most foglalkozni (azt mondátk kb 1 év mire az alapokat normálisan megtanulom) :D

$0undX

#6
"$0undX,

Szilárd

Armory .. fölösleges és nagy terhelés a webszerverre, hiszen, ha egy szervert szeretnél beindítani, akkor minél nagyobb erőt próbálj a Core-ba fektetni, egyébként, ha szeretnéd megtanulni ezeket a programnyelveket, akkor ezt a könyvet ajánlom: Lynn Beighley, Michael Morrison: Agyhullám: PHP & MySQL. Itt van mellettem mindig ez a könyv, és ha valamiben elakadok segít. Viszont! Az Armoryhoz a Flashek is hozzátartoznak, szóval nem igazán tanácsolom ennek egyedüli fejlesztését a 0-ról.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

NevemSenki

#8
Csak ezt az 1-2 kicsike könyvet kell megtanulni, és akkor már egyedül is megy a dolog.

Üdv.: Senki

Speeros

Van legalabb 2 nagy project ami armoryval foglalkozik. Ha kicsit keresgelsz megtalalod.

Egy ilyen armoryt megirni azert nem 1-2 oras de meg csak nem is 1-2honapos munka... elegge komplikalt.
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Markmester

Valójában csak a webes felületet tart sokáig megírni, de egyébként ha vki megfogja a régi sparmory webes részét, kicsit meg foltozza akkor már meg is van tulajdonképpen, a statdumpert meg már egyszerű megírni a corehoz...


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

Powered by EzPortal