Saját BG

Indította Lackó, 2010 július 28, 01:06:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

$0undX

PL van az a beváltós ház stormwind-ben, na van 1 külön map amiben csak annak a belseje van, na ha ott ki emu hack-ezel akkor szerintem az 1 üres map, elrepülsz fel vagy le vagy amerra jól esik csak jó messzire, és ott az üres mappod, azon kívül ha berakod instance_template-be, access_requirement-be akkor instát is tudsz csinálni rajta meg portált is hozzá (areatrigger_teleport) , a bg vezérlőkhöz én se konyítok de meg kellene figyelned hogy működnek a jelenlegi bg-k és el leshetsz dolgokat.  :D

NevemSenki

Én Horda-s vagyok, merre is van az a rész amiről szó van?  :P
Csak lenne egy kicsit több időm. De sebaj, még jön hozzászólás.
Addig gyűjtöm az ötleteket.  ;)

( Mellesleg én Blizz párti vagyok, lehet hogy úgy fogom kivitelezni ezt a egészet, hogy:
Alapból egy Blizz szerver lesz, és egy Event elindításával lehet majd letenni a Funn-os dolgokat.  :D )



Üdv.: Senki

drestor

#17
Nem nehézz, szépen fogod, megnyítod pl: a wsg fájljait, fejből nemtudom a nevűket és szépen áttanulmányozod. Utána már menni fog csak pár dolgon kell modósítani, ha jól emlékszem a bg kordinátákat db-ben tárolja, értem ezzen, hogy mikor belépsz a bg-be, akkor ally+horda hol kezdjen. (battleground_template-be beszúrsz egy új sort megfelelő adatokkal, utána már csak 1 npc-t kell hozzá írni amelyik-nél belehett jelentkezni a bg-re.) Jah meg természetesen megírni a bg-t de az szerintem nem nehézz mint mondtam, csak a átkell tanulmányozni a már meglévő bg-ket. Jah meg természetesem a pályát is megkell hozzá csinálni de az már gyerekjáték.

Lackó

Akkor megpróbálok WSG alapján csinálni egy BG-t.

Bluerák

Egy battleground-ra kellenek házak,épületek stb.  :)
Itt van pár.  :D

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Lackó

Hali újra!Tudom,hogy ez már a régi témám,csak nem tudtam a jelszavam,így nem tudtam írni,csak most jöttem rá,hogy mi a felhasználómnak a jelszava.Nos térjünk a témára.Találtam valamit: a Battleground.H-ban fel vannak sorolva a bg-k bgTypeID szerint.Oda kell beilleszteni egy újat,ugye a saját bg-nket,meg még a Battlemasterlist.DBC-be egy új sort kell megcsinálni a saját bgTypeIDnkel.Szerintem ennyi lenne,én próbáltam,de csak ott kért átírást.

Powered by EzPortal