Item Statot nem mutatja

Indította DJ, 2010 augusztus 23, 10:51:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

DJ

Srácok csináltam egy event settet egyedit és statokat beállítottam megvolt a server resi leraktam a vendort de amikor ráviszem az egeret az itemre nem mutatja a statokat csak a nevét az armort a levelt meg a sárga szöveget mi a gond?:S

Bluerák

Ezt mért nem lehetett volna általános kérdések topicba irni? :)
Valamit elrontottál szerintem a számokat a statoknál.(REmélem nem Wow-v.com-on csináltad.)
Javaslom ezt
Ez alapján csináld ne wow-v meg stb.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

DJ

Nem wow-v.comon csináltam hane db-be és a wowemufos hogyan készítsd el saját.... stopic szerint csináltam:S

$0undX

#3
ha j

ident

Nem kell ehhez véletlen DBC editálás?
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

$0undX

3.3.x óta kényszerített dbc használat van trinity-nél de ez nem jelenti azt hogy nem rakhatsz be semmilyen itemet csak a sword, bow, stb... -t nem tudod rendesen használni, viszont ha csinálsz 1 akármilyen custom itemet, azzal nincs gond és dbc szerkesztés se kell hozzá.

szotyo

Nem kell túl bonyolítani, ha saját itemet csinálsz, akkor a StatsCountot -ot mindig állítsd annyira vagy annál kicsivel többre ahány, statot akarsz használni az itemen.


kagebunshin


Mivel semmilyen formában nem látjuk milyen item-eket készítettél így nehéz rájönni.
Szerintem próbáld ki azt amit Prenden írt.
Ha az nem oldja meg akkor esetleg még tudok javasolni egy cache mappa törlést.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

DJ

Azt megcsináltam most kipróbálom a cachet:D

szotyo

Amit írtam, az biztos jó, régen nekem is ez volt de a statscount megoldja...

DJ

Igen megy már a cache volt a gond:D

MicroStar

Jótanács...
Én még anno 3.1.3on megtanultam új item új displayid valaminek és a többi ilyen módosítás restart és cache törlés

Powered by EzPortal