Ter

Indította szotyo, 2010 augusztus 28, 07:58:22 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

szotyo


Girosz

Jelenlegi ismereteim szerint wotlk-hoz nem l

NevemSenki

#2
Van és létezik, én már csináltam. Wolt támogatással. És nem csak területet lehet, hanem mindent, karaktert, mobot, object-et, mindent. Én ez által csaltam egy Funn szerón, mert a Capture Fire helyett egy torony objectet tettem le, más nem látta csak én ( mivel csak az én Wow-om lett vele felPatch-elve ) de fel lehetett rajta menni. De ők úgy látták mintha repülnék :D
Bannolni sem Bannolhattak, mert azt hazudtam hogy elromlott a Wow-om.
Letöltés



Ha gondolod leírást is adok hozzá.

Üdv.: Senki




$0undX

#3
hmmmmmmm SZ

szotyo

#4
K

NevemSenki

Új Patch-et úgy kell csinálni hogy:

Megnyitod Noggit, csinálsz ezt-azt. Majd az eszközsoron, az 1. menüponton belül a felsőt megnyomod. Ha jól tudom az a mentés. Vagy pedig egy kis segítsége találsz a " H " betű megnyomására.
Ha sikerült elmenteni, akkor csinált egy mappát, és abban egy fájlt.
Tota Commander van egy olyan kiegészítő amivel meg tudod nézni az MPQ fájlokat. Google
Ki vannak mappázva az MPQ fájlokon belül a dolgok. Megnézd miként.
Aztán MyWarcraft stúdió, MPQ Archivum létrehozása. Mondjuk Pach-4.MPQ néven.
Aztán megcsinálod azt a mappaszerkezetet ami a eredeti MPQ fájlban is van. ( nem kel az egész, ha területtel foglalkoztál csak a területhez kapcsolódó mappa )
Beleteszed a Noggit-nál kapott Fájlt.
Átnevezed a kiterjesztést nagybetűre .MPQ
Bemásolod a Data mappába a többi mell, és már megy is.

Üdv.: Senki


Girosz

Eljátszottam kicsit ezzel a noggittal, de nem nagyon értem, hogy minek hogy kéne működnie. Főleg két dolog érdekelne:
1. hogy lehet a domborzatot alakítani?
2. hogy lehet a textúrát változtatni?

Annyit tudtam elérni, hogy az objecteket ki tudom törölni, de ezeket sem tudom mozgatni, meg semmi. Pedig érdekelne a dolog.

Speeros

Szerintem a kliensnek hamis Opcode-kat küldözget a program. És az hogy megállsz e egy gobjecten az aszem kliens cucc (ahol van anticheat ott valszeg nem működik).
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Girosz

Milyen program? A progi nem fut, akkor amikor wowozol. Ugyan úgy felhasználja az a .mpq fájlt, mint az összes többit. Szerintem szó sincs opcoderól. :D

szotyo

#10
Girosz
domborzat alak

NevemSenki

Akkor sikerült a dolog Fiúk?

Üdv.: Senki

$0undX

Nálam indítás után az exe működése leállt.

Girosz


szotyo

Szívesen máskor is, amúgy én is noggit3-mat használok mert az a legújabb.

Powered by EzPortal