Általános kérdések és válaszok

Indította Girosz, 2010 augusztus 29, 07:45:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

XeRoX

köszi feltettem őket de most se a MySQL se az Aphace nem indul :'( :-/

Skyne

nekem se indul az autóm nem tudod mi a baja? ...

jó lenne ha leírnád hogy mégis miben nyilvánul ez meg hogy "nemindul"...

XeRoX

hát mittom én ? azt írja aphace could not be started ezt az összes repackál írja ...


(kép helye http://dew.tfmworld.hu/not.png )

Kerge

A könyvtár nevével van baja :S nem tudja elérni, mert:
-szóköz,
-'   .,
A Bing's 3.3.5a DARK-iCE könytrárat cseréld le pl. repack-ra.

DE
1. Már megmondtuk, hogy ne használj repackot ;)
2. Erre magadtól is rá tudtál volna jönni, ha elolvasod, ha meg az angol nem megy: "translate.google.com"
;)  --> "ServerRoot must be a valid directory"



XMas WoW DEV

XeRoX

köszi meg fogadtam a tanácsod átírtam a nevét így se jó...nem repackozok semmi értelme
::)

Kerge

Ha tényleg tanulni akarsz, akkor kövesd Armani leírását ;)



XMas WoW DEV

nasteey

Sziasztok!
Eddig Arcemut használtam, most váltottam Trinityre. Az érdekelne, hogy ami Arcemuban "Worldmap_info", az trinitynél melyik?

Skyne

nagyjából az instance_template ami megfelel neki ha jóllátom, de azért 100%-ban nem ugyan az de gondolom nem is ezt vártad, bővebb infó: http://www.trinitycore.org/w/Instance_template_tc2

XeRoX

Hali! Olyan nagy problémám lenne, hogy 127.0.0.1-re nem lehet csatlakozni, ezáltal a házi wow szerverhez sem tudok csatlakozni. Ha átírom a realmlistet 127.0.0.1-re akkor az előzőleg látogatott szerverre dob-be! Előre is köszi mindenkinek. :)

Bluerák

Nincs tauri launchered?
amugy probáld localhost-al.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

XeRoX


XeRoX

Re:
#56
Megoldottam, de nem az igazi. Csak

Tudvari

#57
üdv,az lenne a kérdésem,hogy azt hogy lehet megoldani,hogy pl,ha küldit felveszel akkor kirakjon egy jelet egy bizonyos helyre.Olyan mint pl.: az őrök stormwindben.Azért nem kerestem rá googleben mert nem tudom hogy hogy hívják :D,ha küldihez nem lehet fűzni,akkor úgy gondoltam mint az őröknél,hogy menü,ez meg már gondolom script :D
várom az ötleteket,vagy hogy hogyan lehet ezt máshogy megoldani . Köszi

UPDATE: gondolom az is szkript hogy a küldetés felvételekor egy madáron elrepítsen egy bizonyos helyre :D,ha nem akkor szóljatok

Bluerák

Mind2 dologhoz amit írtál script kell bár kisebb bamba megoldások DB-ben is megoldhatók.
Javaslom ezt

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Bestblade

Hali.

Egy mob fegyverét akarnám megcsinálni normális fegyvernek... csak elakadtam  :(
Addig eljutottam, hogy a creature_templateban megtaláltam az npc-t (21500 entry id) majd kikerestem az equipment idjét (3858) azt megkerestem a creature_equip_templateban ott megtaláltam az equipentry1ben a 31274es id-t csak épp nem tudom mit kezdjek vele... mert ez se nem fegyver se nem display. Az általam lehetségesnek tartott helyeken megnéztem entryként is, de semmi :S

Powered by EzPortal