NeoCore avagy BC emu magyar módra

Indította Girosz, 2010 augusztus 30, 03:57:21 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

Enyhén elfoglalt voltam az utóbbi időben, most néztem csak meg ezt az egészet közelebbről.
Én inkább erre szavazok.
Egyébként mitől annyira Magyaros ez az Emu? ( Csak érdeklődöm. )

Üdv.: Senki

$0undX

Magyar kliens támogatás szerver oldalon ?  ;) (HUhu kliens) LOL ugye ? ;D

Skyne

meg mert magyarok fejlesztik?  ::) btw nézegessed csak oregont nyugodtan ;>

kagebunshin


NeoCore, ez az új magyar emu. "Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a mienk."
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

NevemSenki

Magyar Kliens?

Ez csak nekem annyira új, és egyébként már valahol megtalálható? Mert ha igen akkor nagyon le vagyok maradva. Végül is jól hangzana HUhu-HUhu mint a bagoly.  :D
Nem tudom hogy eddig jól értelmezem-e ezt az egészet.

Magyar Emu
Magyar fejlesztés
Bagoly támogatás
Bagoly Kliens


Majd kiderül ha beborul.

Üdv.: Senki

$0undX

Bagoly szerver :)
Nem Bagoly Kliens, a kliens mind össze kicsit be van zavarva hogy bagoly régió kódot küldjön és emiatt lesznek a dolgok magyarok ingame, persze csak amit szerver oldalról el lehet érni :)

Skyne

Sound ezt kár volt igazából ide kavarnod, ugyanis őszintén meg mondva kb. semmit nem ér. a lényege annyi hogy egy nagyon apró kliens módosítással el lehet érni hogy enGB enUS stb. stb. régiókód helyett huHU-t küldjön a szervernek, és ezt kihasználva (meg a trinityből már ismert localization specificationt) el lehet érni hogy az ilyen módosított kliensek magyarul kapják a gossip, quest, item desc. stb. szövegeket. de mivel tartalmilag kb semmi sincs kész, így nem sokat ér az egész, mint mondtam azért magyar az emu mert mi fejlesztjük, és ha jólérzem mi magyarok vagyunk  ::)

$0undX

#23
J

tunnr

inkább neo mint oregon ;) igaz engem kirugtak de az én hibámból

NevemSenki

Minden esetre ha Huhu ha nem HUhu sok szerencsét hozzá.
Én kezdek rájönni hogy ennek értelme nincsen, minden tört szeró vagy tele van buggal, vagy az adatbázis veszik el időnként, és elveszik pár dolgod, vagy az eész karid.
Holnap veszem meg az eredeti CD-ket, és majd nemsokára tolom eredetin.

Köszi mindenkinek hogy segítettetek belekóstolni ezen dolgok sűrűjébe.

Ezzel el is köszönök tőletek, további sikerekben gazdag jó munkát kívánok mindenkinek!

Üdvözlettel: NevemSenki vagyis Szabó Zoltán Bánkútról. 


$0undX

Neee, 1 jó baráttal kevesebb  :'(
, ettől függetlenül remélem ezt az üzenetet még elolvasod Szabó Zoltán, sok sikert kívánok neked eredetin, és jó játékot, minden jót.  :)

Skyne

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 november 18, 08:14:22 DÉLUTÁN
Neee, 1 jó baráttal kevesebb  :'(
, ettől függetlenül remélem ezt az üzenetet még elolvasod Szabó Zoltán, sok sikert kívánok neked eredetin, és jó játékot, minden jót.  :)

+1 egyetértek veled Sound, Senki, ha még visszanézel: remélem msnen azért leszel még néha ;)

tunnr

NevemSenki sztem jól döntesz h mész eredetire. Aki megteheti az mennyen kihagyhatatlan játékélmény ;)
Aki meg nem az várja meg míg a blizzard befejezi a wownak a fejlesztését és míg az emukészítők megcsinálják full blizzre :)

$0undX

Jó lenne, de ez a pillanat nem fog eljönni, már csak azért sem mert még a mai napig is vannak olyan struktúrális kódok és felépítés beli dolgok, melyeket a mai napig nem tudtak megfejteni, még a legelső 1.12-es kliensből is akár. Eredetihez hasonló dolgokat 4.x után meg pláne nem fognak csinálni, örülnek ha egyáltalán működni fog.  :) , de abban egyet kell értenem hogy tényleg kihagyhatatlan játékélmény, megéri a pénzt. :)

Powered by EzPortal