PBWoW kérdések

Indította Tudvari, 2010 szeptember 05, 04:52:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Üdv
Már sok helyen utána néztem,de nem tudtam megcsinálni.
Hogy lehet azt megcsinálni a PBWoW témában azt,hogy amit kiválasztasz az egyedi mezőben pl kasztot,fajt,szintet azt a képet rakja ki,levelet amit beírtál és a rang képét amilyen rangon van.
Pl.: Lvl 80 orc warrior,akkor egyből megkapja a 80as orc warrior képet és ott lesz a jobb alsó sarakban a 80,majd a kaszt,faj és rang a bal oldalon.Olvasgattam valamilyen ModX-ről de ezt hogy tudom beüzemelni? letöltöttem valami hasonlót,pontosabban: modx-1.2.5.xsd ,modx.prosilver.en.xsl és mellé egy readme szerű sample-30-125.xml.
Másik kérdés hogy már eleve ha valamilyen képet kiválasztok a galériából az a profi loldalon megjelenik de a jobb oldalon és a hozzászólások mellet nem.És láttam más helyen hogy a rang képe megjelenik a téma szerzője mellet is.
még1 kérdés hogy régebben másik oldalamon ami ugyan így volt felépítve hogy kategória és abban fórumok,hogy a fórumoknak voltak képei és ha megnyitottam a fórumot a fórumnév mellet nagyban és elit keretben volt az a kép de most valamiért mindig egy blizzard logo van felnagyítva.

Előre is köszi a válaszokat :D

DoomKiller

1. Warning! PBWoW is not for rookies. This stuff isn't 1-2-3-presto! Remélem érted ;)
2. Töltsd le a 3.0.6 phpbb-t
3. Töltsd le a legfrissebb PBWoW-ot, innen
4. Olvasd át a Tech. Support fórumokat, töltsd le a pre-moded fájlokat innen. (( Be kell jelentkezned, hogy a csatolmányokat lásd ))
5. Töltsd le a readme-t, innen, ami tartalmazza a mod-x fájlokat is, amit értelemszerűen kell alkalmazni. (( Bejelentkezés szintén szükséges a letöltéshez. ))


Ezek után már NEM lehet elrontani, readme-ben MINDEN benne van, nekem eddig mindig sikerült, akárhányszor próbáltam. Kis olvasás, türelem, és megcsinálható ~1-2 óra alatt.

Tudvari

#2
oks k

Powered by EzPortal