TDB furcsaság

Indította DJ, 2010 augusztus 30, 08:46:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

DJ

Na jó most már új témát nyitok, hogy leírjam, hogy konkrétan most milyen gondba botlottam....Szóval eddig rendesen ment a szerverem tdb 3.3.3-mas patchel minden rendbe volt de valamit elrontottam vagy elrontottak a db-be ezért újraraktam az egészet de amikor beléptem akkor vmiért a vendorokra amikor rákattintottam akkor nem jött elő az item lista nem tudtam mit csinálni....megnéztem az npc_vendor táblát ott is minden okés rendesen benn vannak a vendorba az itemek csak nem mutatja egy szöveget ír ki, hogy bla bla....Aztán megkérdeztem Devist a problémáról ő azt ajánlotta, hogy rakjam fel a tdb 3.3.5-st azt betöltöttem de most meg nem csak a vendorok hanem az őrök sem csinálnak már semmit sőt most már a vendorok is meg az őrök is csak greetingselnek semmi mást...:Snagyon kéne a segítség sürgősen mert a playerek várják vissza a szerót:Sés nem tudom mi a gond.....:DKérlek segítsetek!

Glooub

Ha a npc_vendorban mondjuk minden rendben van.... akkor a creature_Templateben a "flag"okkal lehet a baj

Javaslom tölts le egy megbízható tiszta revet + adatbázist, vagy ha megvan ellenőrizd hogy minden updatet jól importáltál-e

Skyne


DJ

de én magam forgattam az emut és nem akarok ilyen szar megbízhatatlan repackot letölteni....Am cache mappát már 1000-szer töröltem nem az a gond:S

Girosz

Saját (egyedi) változtatásokat mentsd ki egy külön sql fájlba (export). Tölts le egy fris adatbázist, de olyat, ami jó a coreodhoz. Utána szépen töltsd vissza az egyedi dolgokat és kész.

hunti

Szabályzat olvasás ajánlott a törölt hozzászólások tulajdonosainak....

$0undX


hunti

privát üzenetekre is érvényes a szabályzat...

$0undX

#8
nem

vitya

Sziasztok
Nekem is volt ilyen problémám. A lényeg az, hogy a db-t nem töltötte be teljesen a mysql kezelőd. nekem pl csak akkor execute-olta be rendesen, ha semmi más nem futott a kezelőn kívül.

$0undX

Milyen sql kezelő ez?  :D
sqlyog-ot használjaTOK, az megold mindent  ;)

Powered by EzPortal