Hibák, kérdések, problémák a játékkal kapcsolatban

Indította Action, 2010 szeptember 03, 05:10:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

Ha bármilyen problémád adódik a játékkal kapcsolatban akkor itt felteheted a kérdésed.

Kezdeném én...

Átmásoltam a laptopra a játékot és belépés után nem talál 1 realmot sem...
Hiába próbáltam már meg 3 szerverrel is és hiába töröltem WTF és WDB mappákat.. semmi.

Ötlet?
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Bluerák

Javaslom ne másold a wowot.
Én egyszer-kétszer próbáltam átmásolni nem feltelepíteni és elég rossz volt.(fagyások, wowerror stb.)
Telepítsd fel mert sokkal jobban megéri másolással csak a baj van :-\

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Action

Idézetet írta: BlueRák Dátum 2010 szeptember 03, 05:40:43 DÉLUTÁN
Javaslom ne másold a wowot.
Én egyszer-kétszer próbáltam átmásolni nem feltelepíteni és elég rossz volt.(fagyások, wowerror stb.)
Telepítsd fel mert sokkal jobban megéri másolással csak a baj van :-\

Mióta wowozok mindig másolom és eddig soha nem volt semmi baj.. :D
A WORD elszáll, az írás megmarad.

$0undX

ilyen egyszer velem is volt amikor többször ragtam fel a wowot és a registry bejegyzés miatt máshol kereste minden wowot töröld, uninstall, és rendesen install 1 újat  ;)

NevemSenki

#4
Én is mindig másoltam, és eddig semmi gond.
Ha egyszer sem telepítetted, akkor nincs a feltelepített programok között.
Így nincs gubanc.

Javaslat.
A Cache mappát jó ha sokszor törlöd, mert akkor gyorsabban indul a molekula, mint beLoggolásnál, mint pedig töltéskor ( Portal ).
Van rá automata progi is.

Üdv.: Senki

Girosz

Hmmm... Nálam a wow még egy win reinstallt is kibírt (másik partíción volt a forrás, de a registry, meg egyebek értelem szerűen eltűntek). És kb 2 éve telepítettem utoljára wowot, azóta csak másolok meg patchelek, és semmi baja.

Tudom, hogy ez a kérdés majdhogynem sértő, de nem lehet, hogy nem azon a patchen vagy, mint amit használni szeretnél? Pl.: 3.3.3.213128 helyett csak 3.3.3.123648? Ilyesmire tudok gondolni.

boss74

Osztom Griosz véleményét mert én is nagyon rég telepítettem WoW-t ...inkább csak másolom és patchelem.Semmi baja!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Skyne

én soha nem telepítettem, egyszer megkaptam havertól és azóta patchelem :O (nahjó bc-t telepítetem egyszer)

Action wifi vagy kábel? lehetséges hogy a wifi packetlossát nem tűri (bár ha folyamatosan sokszor fennáll a hiba akkor kicsi az esély de lehet

Action

Koleszba vagyok de a hiba már otthon is fellelhető volt...

A patch tuti jó, 333a-n vagyok.
Jelenleg már ott tartok, hogy a Connectingnél tovább egyáltalán nem megy.. :/

Nekilátok letölteni nem tudm, hogy mennyire fognak ennek örülni itt koliban... :D
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Skyne

Hat tényleg nem tudom, próbáld ki a telepitest, ha nem akkor max majd feltöltöm neked az enyémet

Action

Újra lett rakva az egész játék, így már jó... viszont most meg időm nincs játszani... :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

neeo01234

Sziasztok, nos elnézést kérek hogy már megint segítséget kérek, de muszáj, nos...felpatcheltem 3.3.5 12213-ig, és beakarok lépni egy szeróra, hozzá teszem elméletileg nem 3.3.5a, és amikor loginra megyek, Dc-t ír, mi ez?:S:S valaki segítsen

Action

Ilyenkor a legegyszerűbb az ha megnézed, hogy biztos jó e a patch.
Kérdezz rá valakitől a szerver fórumán vagy egyéb társalgásra szánt eszközén.

Ha a patch jó, akkor az is lehet, hogy a login rendszer fut de a world nem... ezt is megkérdezheted.

Ha az is jó, akkor repair. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

ident

Idézetet írta: neeo01234 Dátum 2010 október 12, 03:59:44 DÉLUTÁN
Sziasztok, nos elnézést kérek hogy már megint segítséget kérek, de muszáj, nos...felpatcheltem 3.3.5 12213-ig, és beakarok lépni egy szeróra, hozzá teszem elméletileg nem 3.3.5a, és amikor loginra megyek, Dc-t ír, mi ez?:S:S valaki segítsen

A sima 3.3.5 valóban 12213, DE a 3.3.5a az 12340.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Skyne

Ident:  ::)
Idézetet írta: neeo01234 Dátum 2010 október 12, 03:59:44 DÉLUTÁN
...hozzá teszem elméletileg nem 3.3.5a...
az más kérdés hogy valózínűleg a szerver készítője sem tudja hogy mégis milyen patchet használ, DE ha valóbannem 335a akkor 12213-nak jónek kell lennie

Powered by EzPortal