Hibák, kérdések, problémák a játékkal kapcsolatban

Indította Action, 2010 szeptember 03, 05:10:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ident

Ja vagy úgy :) Nos akkor a szerver adminját kell faggatni, mert még azzal sem megyünk semmire sem, hogy elméletileg nem 3.3.5a  >:(
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Raven

A weboldal nem működik http://wowcandy.stormline.hu, a topic-ját lezárta azért írtam ide. Kíváncsi lettem volna Magyarország első Cata szerverére  ;)

$0undX

Azt olvastam hogy csak új race/class combók, valamelyik topicban ezt tárgyalták h cliens és szerver moddal 3.3.5a-n is csinálnak worgent meg goblint meg új race/class hülyeséget, szerintem ennyi az egész.  :)

boss74

Sziasztok!

Nem mostanában jártam itt,de olyan kérdéssel fordulok hozzátok:

Leszedtem a Cataclysm EU változatát(a wotlk játékom 3.3.5 vége (GB) verziójú volt)....telepítés elején alap német+kijelölhető volt az angol...és full németbe tette fel! >:( Valami 5letet szeretnék kérni,hogyan varázsoljam át angolra a játékot!!

Előre is köszönöm!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

boss74

Már megoldottam a gondot a launcher menübe lehet átállítani a nyelvet! ;)


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Tudvari

Üdv,a szerverem adminja vagyok,beakarok lépni és Success! nél megáll majd bejön a realmválasztó, kiválasztom a realmet és ezután a Logging in... majd megint realmválasztóban találom magam és így tovább.

Tudnátok segíteni ? köszi?

Trelek

cső all
Hát nekem az a problémám hogy a Wotlk játékom EnUs és a cataclysm EnGb most töltsem le  a wotlk-t enGb-be vagy lehet valamit csinálni ezzel?

worgen

Idézetet írta: Trelek Dátum 2011 február 22, 02:09:26 DÉLUTÁN
cső all
Hát nekem az a problémám hogy a Wotlk játékom EnUs és a cataclysm EnGb most töltsem le  a wotlk-t enGb-be vagy lehet valamit csinálni ezzel?

Szia Nekem pont fordítva van Wotlk-EnGb  cataclysm-EnUs Ha külön van telepítve a 2-ő akkor semmi gond!

Innen le lehet tölteni a cataclysm-et
http://torrent.eval.hu/torrent/World%20of%20Warcraft%20Cataclysm%20ISO/6023107


Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0


wizard

#24
nem gondoltam hogy

time

Hello Mindenki! :)

Lenne egy olyan kérdésem, hogy Warlock karinál ha az imp egyedül lever egy ellenfelet, hogyan lehet megcsinálni hogy felehessen venni a levert ellenféltől a cuccokat??

Elég kezdő vagyok, de szeretném megoldani a dolgot.
Előre is köszi a választ! :)

unitology


Ryan

Veletek volt mr oylan h akármiylen serverre felmentem a frissen regisztrált accountot sehogy se fogadta el. Autheticatingig megezekig eljutott aztán ki irta h acc vagy pass hibás lehet.
Nos két serveren probáltam revol és tauri. 3.3.5a pach van 5x ellenőriztem.
a nevet és jelszot is még külön lapra is leirtam és még két accal s kiprobálta mndkét serveren.
Mivel másolt wowom van gonoltam arra h a cachbe még a régi servert adatai vannak aohz akkr csatlakozni. Töröltem a cach-t töröltem a régi accoról a tluajdonságokat biztos ami biztos teljesen tisztalapról kéne mennie. De még így se vkinek ötlet?

Raisen

Nem írtad le mi van a realmlistel tehát ez a kérdésem. Pontosan írtad át a realm listet ?


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Ryan

Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 október 18, 06:31:19 DÉLUTÁN
Nem írtad le mi van a realmlistel tehát ez a kérdésem. Pontosan írtad át a realm listet ?
Igen pontosan de alapból ha már a realmlist nem lenne pontosan átirva akkor a betöltés nem menne tovább a Conectingnél itt meg megy Authtenticatingig meg még tovább csak a jelszó meg pass nem jóó neki. Mintha azon a serveren nem is lenne oylan accom. Pedig több ellenörzést is végig csináltam.

Powered by EzPortal