Cata Emulator Mennyi az Esely?

Indította bikicsunaj, 2010 szeptember 20, 02:33:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

bikicsunaj

Sziasztok.

Lenyeg:

Szerintetek mennyi az eselye annak hogy, barmelyik Dev Team, Ascent,Mangos,TC,

Tudja majd kovetni a Cataban valtozott dolgokat?

Mivel mar most elakadtak Ulduar normalis mukodesenel.

Skyne

szvsz valamilyen szinten biztos lesz valami, lásd mangos 400 branch, de hogy egy jólműködő használható emu lesz-e és ha igen mikorra, és kitől, erre még mindig nem mernék fogadni :/

$0undX

Biztos lesz emu, hogy mennyire fog jól működni az már kétségesebb, szerintem mangos és tc oldalon is megcsinálják.  :)

Markmester

A Sandshroud (hearthstone) elég jól áll most így wotlk szinten, szerintem a cata is menni fog náluk frankón


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

Girosz

Ha az opcode mizéria megoldódik, akkor szerintem ugyan úgy fogják venni ezt a kiegészítőt, mint az eddigieket is. Nem tudom, hogy most mi az aktuális pletyka, de ha tényleg marad a minden patchnél új opcode dolog, akkor tetülassan (vagy még annál is lassabban) fog menni a dolog. Gondoljunk csak bele, hogy a mostani kb 1600 (?) opcodeból még mindig van, aminek nem ismerik a működését, akkor mi lesz ha minden patchnél változni fog?  :o

$0undX

lényegében nem maguk az opcode-ok használata változik hanem az a cím (pl 0x536) fog változni és ahoz hogy helyesen működjön az opcode a megfelelő "címet" kell elküldeni a kliensnek, és a probléma az ha kliens váltáskor az összes opcode-ot (ami katára simán lehet 2-3000 is) azt mindig újra kikeresni az 1 élet.

-

Valahol olvastam hogy az exe-ket vissza lehet "fejteni" 1 assembly szerű nyelvben  ahol azért valamennyire ki lehet böngészni mi mit csinál, kérdezem én, ilyen módon nem lehet kiolvasni a kliensből az opcode-okat?  :D

TwL

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 szeptember 20, 08:15:44 DÉLUTÁN
lényegében nem maguk az opcode-ok használata változik hanem az a cím (pl 0x536) fog változni és ahoz hogy helyesen működjön az opcode a megfelelő "címet" kell elküldeni a kliensnek, és a probléma az ha kliens váltáskor az összes opcode-ot (ami katára simán lehet 2-3000 is) azt mindig újra kikeresni az 1 élet.

-

Valahol olvastam hogy az exe-ket vissza lehet "fejteni" 1 assembly szerű nyelvben  ahol azért valamennyire ki lehet böngészni mi mit csinál, kérdezem én, ilyen módon nem lehet kiolvasni a kliensből az opcode-okat?  :D

Párat igen, de az elég nehézkes most, hogy a Blizzard már sokkal jobban odafigyel. Nem követi el azt a hibát mégegyszer (alpha). :D

Szvsz, a random opcode-okkal nyert ügyük van, ha megcsinálják.




https://www.github.com/twl

- .NET Developer
- C++(0x) Programmer
- Web (HTML, CSS, JS, PHP, ASP.NET, Silverlight) Dev
- Skull & Alaris

Markmester

Hát igen, de azért ne feledjük az emberi találékonyság mi mindenre nem képes  :)
Orosz mangós barátaink elég nagy spillerek ebben az opcode-osdiban xD
majd meglátjuk....


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

Gyuri.

Idézetet írta: Markmester Dátum 2010 szeptember 20, 08:58:13 DÉLUTÁN
Hát igen, de azért ne feledjük az emberi találékonyság mi mindenre nem képes  :)
Orosz mangós barátaink elég nagy spillerek ebben az opcode-osdiban xD
majd meglátjuk....

xDD a vak is asszondta :D

hát mindenesetre a tapasztalatok alapján fognak először nekiálni, ha csak nem lesz valami kis meglepi ;)

anuka

#9
Nem a random opcode-okkal lesz a legnagyobb gond, az csak hab a tortán. :)

http://xtzgzorex.wordpress.com/2010/08/11/wow-4-x-anti-reversing-intentions/

Persze az majd hónapok (hetek?) múlva fog valóban kiderülni, hogy mivel lesz a legnagyobb szopás, de valószínűleg a battle.net protocoll-al lesz, ha droppolja a kliensből a jelenlegit a blizzard és miért ne tenné, eredetin már csak az megy.

A WOTLK-ról is sokan azt hitték, hogy sok funkció soha nem fog működni és igaz, hogy nem tökéletesen, de elég sok minden működik már egy jó ideje.
Mondjuk az is igaz, hogy cata-nál jelenleg nem az ingame funkcióktól parázik a nagy többség. :)

bikicsunaj

azaz Bizonytalansag.

Van egy olyan erzesem, nem tudom miert. de a Blizzard most kemenyen betett mindenkinek.

Girosz

Ez az első értelmes lépése a privát szerverek ellen kb. Ezzel, most keményen elvágja a fejlődés útját, és szvsz miért ne tenné? Amúgy én azt se bánnám, ha tényleg nem lehetne megoldani jó ideig tört szerveren Cata-t, mert legalább a wotlk-s tartalmaknak lenne ideje behozni az Blizz szintet.

$0undX

Tényleg jó lenne a magas szitű wotlk tartalom csak a probléma ott lesz hogy ha official szeró vált catára akkor nem lesz több wdb és official forrás, gyakorlatilag megáll a folyamatos biztos tartalom forrása és pont. Persze ez semmit nem jelent, csak biztos hogy teljesen official szintre nem fogják hozni 1ik emut se, se most se később.

bikicsunaj

Akkor WOTLK n ragad a tortos nep?  Nem mintha erdekelne ,de az LoL :D


Powered by EzPortal