Cata Emulator Mennyi az Esely?

Indította bikicsunaj, 2010 szeptember 20, 02:33:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

bikicsunaj

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 szeptember 26, 05:12:17 DÉLUTÁN
wotlk is elég gány volt először... :) (dk, phasing, insták) na nem mintha most blizzlike lenne de mégis...

Wotlk nem nagy durranas volt Catahoz kepest. Szerintem Opcode ok miatt. a tort szerverek 2 havonta fognak halladni a patchekkel...

wex

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 szeptember 26, 05:09:57 DÉLUTÁN
azért mert fos lesz tört azért nem lesz több embernek pénze eredetizni  ::)
A fejlesztés biztos folyamatos lesz, és szerintem ahogy telik az idő egyre játszhatóbb szintre fogják hozni a cata emut is.

egyetertek, de wotlk meg cataclysm... hat van kulombseg... igy a tortes jatekelmenynek is lesz

TwL

Idézetet írta: ident Dátum 2010 szeptember 25, 10:40:34 DÉLUTÁN
Tudom hogy kérdésre nem illik kérdéssel válaszolni (a topic címére reagálva), de:

Miért ne lenne cata emu?

Lesz és kész. Egyelőre még eredetin sincs, addig meg nincs is nagyon miről beszélni. Bár eredetin is akkora baromságok keringenek hogy az ember füle ketté áll tőle :D

(egy példa: "a 4.x.x az az utolsó lichkinges patch lesz" - 4.x.x eleve a 4. kiegészítőt jelenti a verziószámozásban...)

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy az első Cata kiadás nagyon nem lesz még felvértezve a riogatásra alkalmas védelmekkel, hisz eleve nem lesz még rá szükség az új mivolta végett...

A random opcode generátor már a bétában éles volt. A többi még várat magára.

Szvsz, WLK sem játszható, mit akarunk Cataclysm-mal?




https://www.github.com/twl

- .NET Developer
- C++(0x) Programmer
- Web (HTML, CSS, JS, PHP, ASP.NET, Silverlight) Dev
- Skull & Alaris

$0undX

Mit akarunk?
Jó emut...  :D
Amúgy meg tök 8 mi van wotlk-vel, már most se fejlesztjük előző kieget, cataclysm alatt is abba marad wotlk sztem.

NevemSenki

Igen $0und, ez itt a baj.
Én azt nem értem meg, hogy miért nem lehet addig egy Patch-en maradni, amíg az tökéletes nem lesz.

BC elég Buggos volt még amikor bejött a Wolt. De ennek ellenére továbbmentek, és már nem támogatták BC-t, hanem csak a Buggos Wolt-ot.

Tökmindegy hogy mi van, a sok makk csak arra megy hogy nálla legyen leghamarabb az új Patch.
Ezért minden Emu fejlesztő lövi fel, de az hogy egy rakás Vegyes Delikáttal egyenlő az egész az nem baj, csak be tudjanak Loggolni az új Patch-el.

Nekem az a véleményem hogy ennek így semmi értelme, meg kell állni egy Kiegnél, és azt tökéletesítgetni.
És amint látjuk ezt 3.3.5-el nem lehet elkezdeni, mivel ott már annyira sokminden van, hogy még egy 50 fős csapatnak is rengeteg időbe telne 90% fölé tolni az egészet, mint PvP mint PvE szinten.

Bejön a Cata elkezdi azt támogatni minden Emufejlesztő, és már lőttek is 3.3.5-nek.

De ennek ellenére mindenki örül, és eközben minden egy Vegyes Delikát.

Üdv.: Senki

$0undX

Na ja!  :D
De mint te is mondtad azért nem lehet ezt már utol érni mér annyi minden nem megy, nincs jól megcsinálva, hogy egyszerűen már nem lehet felhozni olyan szintre hogy akár közelébe is érjen eredetinek, és cataclysmnál ez csak rosszabb lesz. Pláne hogy egész Azeroth átformálódik, fél élet munkáját dobhatjuk a kukába  ::)

Girosz

A TV olyan műsorokat sugároz, amire van igény. Ha magyarország 90%-a szereti a Győőőjzike Sót, akkor az lesz főműsoridőben. Az emufejlesztők azt fejlesztik amire ... Understand?  ::)

Skyne

meg ráadásul mindig az épp aktuális patchről van a legtöbb hivatalos live infó (opcode, wdb, tapasztalat stb.)

Markmester

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 szeptember 28, 07:59:05 DÉLELŐTT
Na ja!  :D
De mint te is mondtad azért nem lehet ezt már utol érni mér annyi minden nem megy, nincs jól megcsinálva, hogy egyszerűen már nem lehet felhozni olyan szintre hogy akár közelébe is érjen eredetinek, és cataclysmnál ez csak rosszabb lesz. Pláne hogy egész Azeroth átformálódik, fél élet munkáját dobhatjuk a kukába  ::)

részben pont ezért csinálják  :)

Amúgy meg előbb utóbb úgyis menni fognak a dolgok törtszervereken is,
innen már csak türelem kérdése, aki meg türelmetlen úgyis megy eredetire... (az élet néha nagyon egyszerű, néha meg nem xD)


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

NevemSenki

Idézetet írta: Girosz Dátum 2010 szeptember 28, 07:00:37 DÉLUTÁN
A TV olyan műsorokat sugároz, amire van igény. Ha magyarország 90%-a szereti a Győőőjzike Sót, akkor az lesz főműsoridőben. Az emufejlesztők azt fejlesztik amire ... Understand?  ::)

Hát én erre azt mondanám hogy:

Engem senki nem kérdezett meg hogy szeretem-e a győzike sót ( szándékosan kis "gy" betű!! ) hanem elkezdték tolni. Hazaértem munkából, még Netem sem volt, bekapcsoltam a TV-t és 3 választási lehetőségem volt

1, m1 - Önök Kérték

2, TV2 - Jóban $ Rosszban

3, RTL Klub - győzike só

Ebből én a győzike sót választottam, mert az Önök Kérték nem jött be, a TV2 pedig hangyás volt.
Nem azért néztem azt mert nekem a győzike sóra volt igényem, elhiheted hogy a Minden Tudás Egyeteme jobban tetszett volna.

A Lényeg: Sokan azért váltanak Patch-et mert arra dobálják ki a javítást, de lehet hogy még a sok javítással sem lesz olyan jó mint az előző Patch.

De ez is nézőpont kérdése, amit írtam nem kötekedésként írtam!

Üdv.: Senki

anuka

Egy kis érdekesség: http://www.trinitycore.org/f/index.php?/topic/4-with-regards-to-40-and-later-versions/

"All topics discussing 4.x and Cataclysm development for Trinity will be closed without mercy. There is already in existence a new project for 4.x and Cataclysm development, currently being worked on by a substantial portion of the Trinity team. Please await an announcement about this project before even considering posting on the topic. Thank you."

És ez az új project sokak örömére C#-ban íródik. ;D
Legalábbis eddig.

wandermaster

Idézetet írta: bikicsunaj Dátum 2010 szeptember 20, 02:33:18 DÉLUTÁN
Sziasztok.

Lenyeg:

Szerintetek mennyi az eselye annak hogy, barmelyik Dev Team, Ascent,Mangos,TC,

Tudja majd kovetni a Cataban valtozott dolgokat?

Mivel mar most elakadtak Ulduar normalis mukodesenel.

hogy őszint legyek az is csoda hogy wotlk-el ugy haladnak ahogy... aki erdetizik/eredetizett mostanság, hát... elképesztő nagy feladat lesz, teljesen megváltozott minden és még bonyolultabb lesz majd erre valami emut kiraki szerintem leghamarabb ugy 2 év MÉG mire elfogadható emu lesz katára.

tunnr

Ez így lehet h igaz:) De akkor is lesz cata emu és nem megvalósíthatalan:D A neocore meg igen is fejleszt rá:)
Nézzétek meg próbáljátok ki utána kérem véleményeteket:)

wandermaster

#43
Idézetet írta: tunnr Dátum 2011 február 03, 05:46:33 DÉLUTÁN
Ez így lehet h igaz:) De akkor is lesz cata emu és nem megvalósíthatalan:D A neocore meg igen is fejleszt rá:)
Nézzétek meg próbáljátok ki utána kérem véleményeteket:)

:D minden 4. quest után zone phasing, átvezetővideók, rengeteg jármű, mint wintergraspon a katapultok, phasingek questen belül...
Ha 1 Ulduar 3.1.X http://www.youtube.com/watch?v=dZNBOvjBKWA Kologarn-t megcsinálnának rendesen az szép lenne.
De plz egy (4.0.3) nefarien fightot is megnéznék, ahol láva le fel jár a teremben, vagy egy ragnaros eventet ahol malfurion meg 1-2 span még tolja rangát, az fire elementalokat summolgat kasztol, közben npck dumálnak szóval, ezek a kata emuk :D áááh haggyuk, de majd mengézem egyszer ha lesz időm.
Nekem speciel az is eléglenne ha a talentek mennének ugyahogy de komolyan!

(jut eszembe, ha valaki megtudná már végre csinálni 6 év alatt hogy ne röpködjenek a mobok, és jó igen ez is szép van los, és falon át nem aggróznak be, de ha beaggróznak, az atom bunkeren is kersztül futnak utánnad, vagy az égben futnak...6éve :Dszerverek ide vagy oda...)

Powered by EzPortal