scriptdev 2 help

Indította socaherceg, 2010 szeptember 24, 02:27:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

socaherceg

sziasztok. új vagyok a szeró csinálásban és a szkriptelésben szóval segitségeteket kérem.
Csináltam egy mangos szerót legujabb core-al db-vel és acid 3.0.5-el, miután lecompileingoltam és készvolt compileing-oltam hozzá ezt a scriptdev-et:

https://scriptdev2.svn.sourceforge.net/svnroot/scriptdev2/

de mivel ez elég hiányos, pl nincsenek bennt violet hold boss scriptek meg violet hold nemjó, trial nincs benne stb, stb megakartam csinálni hozzá ezt a scriptdevet:

http://github.com/Darkrulerz/scriptdev2

ugyanúgy elkezdtem compile-olni mint az előzőt de ennél bejött egy csomó error üzi pl:

..\include\sc_instance.cpp(70) : error C2039: 'CompletedAchievement' : is not a member of 'Player'

c:\users\socus\desktop\mangos code\src\game\Player.h(1086) : see declaration of 'Player'

\base\BSW_instance.cpp(16) : error C2227: left of '->LookupEntry' must point to class/struct/union/generic type
type is ''unknown-type''

\base\BSW_instance.cpp(16) : error C3861: 'GetAchievementStore': identifier not found

..\scripts\northrend\icecrown_citadel\frozen_halls\halls_of_reflection\halls_of_reflection.cpp(724) : error C2039: 'SummonGameobject' : is not a member of 'Creature'

nemtom milehet a baja szóval lécci segitsetek, irtam már az sd2 hivatalos fórumjára is de ott nemválaszoltak semmi normálisat. talán patchelni kéne vagy vmi rossz a core-ban vagy db-ben, nemtom nemértek hozzá.

előre is köszi: soca


socaherceg

hali!

köszönöm a választ akkor váltok inkább trinityre, gondolom nem bonyolultabb mint a mangos =) és a trinity az elfogja fogadni azt az sd2-őt amit linkeltem probléma nélkül elvileg?:D

$0undX

trinitynek nem kell sd2 =)
az megy anélkül is  ;)

X_RAZOR_X

Vissza térve a témához, nekem is kéne help a RSA féle BSW rendszer üzembe helyezésére. Sokszor próbálkoztam már , de sosem sikerül megcsinálni , régen elakadtam ezen a
IdézCompletedAchievement
-en.
De amikor már nemcsak a scriptdev2-be hanem már a mangosba is bele kellet nyúlni, akkor döntöttem el hogy inkább nem, de valaki tudja hogy miket kell változtatni a mangos/scriptdev2 file-ain hogy működjön a BSW-?

$0undX

tényleg használj trinityt :D ha meg nagyon ragaszkodsz mangoshoz akkor bswről annyit tok mondani h bonyolult rendszer és sok a gond vele, nem egyszerű az ilyen scripteket átírni...

Powered by EzPortal