Vehicle

Indította Tudvari, 2010 szeptember 25, 04:44:05 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Üdv,ha egy vehiclének a modell id-je pl egy raptor akk h lehet megoldani hogy a hátán üljön és ne a földön?,előre is köszi  a választ.És hogy lehet azt megoldani h egy bizonyos idő után ha nem hazsnálja senki vissza kerül a spawn helyre?

$0undX

Ha nem létező vehicle hanem custom akkor megfelelő vehicle id nélkül (ami custom esetében ugye nincsen) nem fogod tudni jól felültetni az utast, a spawn helyre való visszakerülésre én scriptet írnék, de biztos hogy van sokkal egyszerűbb megoldás szóval abba majd valami db guru beavat.

Tudvari

oks köszi de én úgy gondoltam mivel ha vehicle bonyolult meg sok helyen még a spellei is bugosak hogy csak átíro ma modell id jét csak akkor a földön vagyok és nem a mounton xd

$0undX

erre már válaszoltam, ezért tök fölösleges volt topicot nyitni. -> TRASH!

Rohamcickány

Hali.

Próbáld ki a 486-os vagy a 165-ös vehicle ID-t. Ezeket a vehicle id-ket használja ToCH insta mountjai is, tehát biztos működnie kell. Továbbá a javaslatom annyi lenne, ha csak funolás céljából készíted a raptor "járművet", csinálj egy gossip npc-t egy hozzá tartozó summon scripttel, ott betudod állítani mennyi idő után despawnolja a járművet. Ugyanez lehetséges quest formájában. Jelenleg ezek az ötleteim, most alszom rá egyet, aztán ha találtam még, leírom :)

matthv

Hali, vannak olyan displayek amikre semmilyen módon nem tudod a hátára ráültetni, ha nem sikerül próbáld meg egy másik raptor displayel, pl amiket rendes mounthoz is használnak pl Swift Orange Raptor display: 14342    ennek működnie kell, próbáld ki  ;D

Tudvari


Powered by EzPortal