phpmyadmin

Indította compaq10, 2010 október 02, 12:11:18 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

compaq10

Sziasztok
Nem találtam ien jellegü topicot így gondoltam nyitok egy iet hátha másnakis szüksége lesszrá. Azlenne a kérésem hogy valaki letudná írni részletesen hogy hogykell saját szerverhez phpmyadmin-t csinállni?

ident

http://www.phpmyadmin.net/home_page/downloads.php

Olyat töltesz le ami all languages, tehát minden nyelv benne van (magyar is).

Kicsomagolod és keresel benne setup és config nevű dolgokat, vagy documentation esetleg install fájlokat (ezekben le van írva minden). Ha megvannak átnyálazod és hozzá kell fűznöd egy virtuális elérési utat a web szerveredben, amivel elérhető lesz a böngészőben.

Ha egyszerűen akarod akkor letöltesz egy wamp-ot.

A google is segít(het).
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Devis

vagy akár xampp-ot, nekem az jobban bejön, de lényegében mindkettő ugyanazt csinálja (mármint phpmyadmin)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

compaq10

#3
az a baj hogy nemismerem a xamp-ot így nemtudom hogy ha feltelepítem azonbelül mitkell csinálni , és szintén ígyvan a phpmyadminnál , de amugy nemtaláltam benne se simán config nevü fájlt se setupot..:Sés azzalse vagyok tisztába hogyha megvana  phpmyadmin akkor miként lehet megoldani hogy ottlegyenek azok az adatbázisok amik ottvannak navicatba.. elég kezdővagyok ezen a telepítgetési beállításgatási téren.

Devis

letöltesz egy mysql-t felrakod beállítod a jelszavat (jegyezd meg), utána letölesz egy adatbáziskezelőt (pl sqlylog) felrakod felh. névnek root, jelszónak amit mysqlnél megadtál, belépsz, elkészíted az adatbázisokat feltöltöd őket, utána letöltöd pl a wampp-ot, felrakod azt is, majd miután felraktad tálcán kis ikonként megfog jelenni (jobb alsó sarok) az ikonja, ott kiválasztod a phpmyadmint, elindítod ennyi. HA nem tud felmenni akkor keress olyan fájlt a mappájában hogy passwords (pontosabban a phpmyadmin mappában) vagy config.
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

compaq10

áh király megvan működik, köszi a segítségeteket.

compaq10

A hiba márpedig azvolt, hogy nemindítottam el az az Apache-t ami az xampp(mappa)-->Apache(mappa)-->Apache_installservice.bat volt,és hibásan írtam át a config.php-t , ami a PhpMyadmin mappán belül található.

Powered by EzPortal