Tutorial: Saj

Indította Dusi124, 2010 október 06, 06:29:35 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Dusi124

Sziasztok! R

Kerge

#1
Hali! Én is találtam egy launchert, ami egészen jó, de van vele egy kis gondom. Nem találom, hogy hol lehet meállítani a mejelenítendő weblapot, és hogy, milyen széles legyen a "megjelenítő rész" :S
Mert így elég "érdekes" (De am nagyon szép, csak ez a baja.) (Illetve, még azt nem tudom megoldani, hogy a "megjelenítő rész", hogyan lehet átlátszó.)
Kérlek, valami nagy koponya, aki érti a VisualBasic-t Helpeljen :D

Itt a launcher: http://data.hu/get/3276568/Create_Your_Own_Launcher.rar



XMas WoW DEV

$0undX


Kerge

xD bocsi akkor összekevertem :D:D már vagy 50 launcher faját néztem át és az egyik VB a másik C# stb... :)

Ja, és köszi :)



XMas WoW DEV

XeRoX

#4
Nekem bej

XeRoX

Bocs a DP-ért. Az előző topicom elavult. Ezen a launcheren hogy lehet megcsinálni, hogy a realmlistet a helyére tegye, és ne a főkönyvtárba? Miért csinálja azt, hogy ha kicserélem a gombokat nem változtatja meg? ;D ::)

Dusi124

Kicsit bele kéne módosítani a kódba, régebben tudtam, hogy hogyan lehet, de már elfelejtettem. A mai nap folyamán megnézem újra, és leírom hogyan kell.

IrOn

Ezt a részt kell megkeresni:
   AssignFile(RealmList, ExtractFilePath(Application.ExeName) + 'RealmList.wtf');

És ezt átírni erre:
   AssignFile(RealmList, ExtractFilePath(Application.ExeName) + 'Data/EnGB/realmlist.wtf');
        AssignFile(RealmList, ExtractFilePath(Application.ExeName) + 'Data/EnUS/realmlist.wtf');

Nekem megy.De azért nézzétek meg.

Powered by EzPortal