TC->Mangos

Indította Svejk, 2010 október 25, 09:08:51 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Svejk

Helló! Valaki megmondaná, hogy hogyan tudnék mangosróol TC-re áttálni, mi kell hozzá?

Devis

sztem anélkül hogy letöltesz egy tc-t, egy tdb-t, leforgatod az emut és feltöltöd a db-t.... ezeknélkül sehogy:)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Girosz

Gondolom két dologra gondolsz:
-karakterek átvitele: hát ez komoly meló lesz, ugyanis mostanra hatalmas eltérések vannak a két emu táblastruktúrái között, és nincs (legalábbis én így tudom) jelenleg működőképes konverter

-egyedi cuccok átvitele a world db-ből: nézd meg táblánként, hogy mik az eltérések, itt nincsenek akkor differenciák, szóval ez kisebb időráfordítással is megoldható

Ez sajnos eléggé sziszi-fuszi munka, nincs rá gyors megoldás. A karakterekhez ráadásul muszáj konvertert írni, gondolom nincs kedved karakterenként több ezer adatot átírni.

ident

TC fórumon van konverter korábbi verzióhoz, tehát egy korábbi mangos és TC kell amin lefuttatod a konvertert, utána pedig szépen updatelni. Nagyobb szerverek közül a Fair-Play állt át 3-4 hónapja mangosról TC-re, tehát nem lehetetlen.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal