Saját egyedi event, terület helyek

Indította Lacabacsixxx, 2010 október 26, 10:05:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Lacabacsixxx

Sziasztok

A minap othon ültem és azon gondolkodtam, hogy mihez is kezdjek magammal vagyis a számítógéppel. Eszembe jutott vagyis megfordult a fejembe, hogy megnyomjam a kikapcsoló gombot de egy sugalatra kiötlöttem valamit.  ;D

Elterveztem, hogy segítek egy kicsit a wow világában a törtszervereknek egyedi eventeket, városokat, új helyeket létrehozni. Neki is áltam és mit ne mondjak nem is volt olyan nehéz.
Most viszont megosztom veletek első nagyobb munkámat.

Arcemu 3.3.5 szerveren a hely:       .worldport 0 -7409.73 793.65 131.407
Trinity 3.3.5 szerveren a hely:        .go xyz -7409.73 793.65 131.407 0

1. Labirintus



Nincs más dolgod mint a letöltött .sql fájlt az adatbázisodba feltölteni és újraindítani a szervered. (és a megadot portra teleportalni)

FONTOS: A képen látható labirintus nem az sql ben szereplő labirintus. Indok: Mert igy mindenki (player) megtudja csinálni ha innen lenézi.

Letöltés:

Arcemu:
Letöltés

Trinity:
Letöltés

Mostantól ha az oldal adminjai nem törlik ezt a topikot akkor folyamatossan bővítem új munkáimmal.

ident

Idézetet írta: Lacabacsixxx Dátum 2010 október 26, 10:05:26 DÉLUTÁN
Mostantól ha az oldal adminjai nem törlik ezt a topikot akkor folyamatossan bővítem új munkáimmal.

Akkor viszont át kéne tenni az Általános részlegbe ha mindkét emuhoz írsz.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Lacabacsixxx

ha van rá lehetőséged átdobod mert én most a következőt csinálom ( egy szálodát :D )

ident

Nem vagyok moderátor, csak jeleztem hogy ott jobb helye van :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Lacabacsixxx

értem és köszönöm. majd megpróbálok valami tenni :D

Gyuri.

hmm hát a sok object ha pl ottvan 30 player lehet hogy behullasztja a szervert nem?


Girosz

Jump eventnél többezer object van, és azzal sincs baja a szervernek. Amúgy szép munka, egy ilyen pontosan elkészíteni nem kis meló lehetett, és mondjuk, ha mindenki viszonylag egyedi módon berendezi (lámpák, kincsek etc) és még esetleg szörnyeket is pakol bele, akkor izgi kis event válhat belőle.

$0undX

Szörnyet mért ne?: Átmegy a falon.
Nem sok meló a pontos elkészítés mert az egyik csávó most meg nem mondom ki, valahol ott az oroszoknál írt 1 progit ami pontos sql-t generál ehez. Asszem az a neve hogy Axxa's Maze Creator vagy vmi hasonló. :)

Roamer

Épp az előbb találkoztam vele, amikor nézelőttem AC-Weben.
http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?t=93113
Nincs most erőm lefordítani és megérteni, hogy mi is ez pontosan, de ha nem gond, akkor belinkeltem.
Mellékesen, ahogy elnézem, szerintem attól még lehet, hogy nem nem valami könnyű megcsinálni. :/
Vagyis én nem látom valami könnyűnek.
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Lacabacsixxx

#10
Szal $0undX

Igazad van nem nagy meló a labirintus. De pl a várossal amivel éppen foglalkozom már lassan 2.5 napja kilodok még kb 2.5 napot számolok rá napi 5-6 órában szal ki lehet próbálni.  :D

Segítek is hogy kezd.  ;D

Na akkor megosztom veletek a titkomat  ;D

Az egész dolog trükje egy progi aminek a neve: Axxa's Maze creater

El is mondom hogy kell használni.

1. lépés

Tölsd le a programot INEN

Tölsd le a frisítését INEN

2. lépés

Kettő program kell hogy legyen még telepítve a gépeden. Az egyik az XNA Framework4.0 a másik a DirectX 9c

Telepisd fel mind a 2 progit és utánna telepísd az Axxa's Maze creater-t.


Használat:

Inditsuk el a progit:



Tegyük le a kívánt kockákat (dobozokat)



Mentsük el sql ben:



ha rákatintottál kiválasztod meik emuhoz akarod az sql-t

A következőben megadod hogy honan induljon azaz a xyz + map kordinátákat meg hogy mi legyen az id a doboznak. Az id-ék nem lehet mind a kettő ugyan az.



Export gombra kattintsunk akkor megkérdezi hova akarod elmenteni (mindenki oda ahova akarja).
Ha ezzel megvagy akkor kiad egy ablakot a gmparancsal hogy amikor feltöltöd az adatbázisba az sql-t és ujrainditod a szervert akkor ezzel a .worlport parancsal tudsz odamanni.

Röviden ennyi lenne. Ha valamit kihagytam vagy nem is tudok róla kérlek ne szidjatok, csak segíteni akartam.

sziasztok :D

Akkor örülnék ha ezentul mindenki megosztaná velünk amit csinált én hamarossan egy várral álok elő amiben minden van. Pontosabban nem vár hanem egy egész város.

$0undX

Jé mint ha ezt már valaki mondta volna ^^
Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 október 27, 09:56:56 DÉLUTÁN
Asszem az a neve hogy Axxa's Maze Creator vagy vmi hasonló. :)
Na nem baj, ez a program anno is nagyon hasznos cucc volt és másoknak biztos sokat segít majd a leírás, köszi a munkát ;)

Lacabacsixxx

$0undX

Ne érts félre nem kötekedés. KIHANGSÚJOZOM: nem kötekedés

Sak mikor te azt irtad, hogy Az a neve vagy valami hasonló én már akkor rég használtam.

Szal bocs hogy megemlitettem a nevét mégegyszer :D

Girosz


Roli

Inkább hagyatkozok, a kézzel való beírásra :) abba nem csalódok, és abba bízok :)

Powered by EzPortal