AntiCheat

Indította Apoldar, 2010 október 28, 10:52:46 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Apoldar

V.ki elmagyarázná nekem hogy pontosan mi mit jelent? :/

Anticheat.Movement.Enable = 1  EZT Tudom (Anticheat BE)
Anticheat.Movement.AlarmCount = 5 (Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.AlarmTime = 5000(Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.Kill = 1 (Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.Kick = 0 (Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.BanType = 0 ( Milyen büntetést kap a hacker...)
Anticheat.Movement.BanTime = "1m" (mennyi időre)
Anticheat.Movement.MaxXYT = 0.04 Ez gondolom az hogy mondjuk egy hacker 10es speeden felül megy akkor onnantól érzékeli de ha az alatt akkor nem veszi figyelembe.. Jól gondolom vagy nem? :$
Anticheat.Movement.IgnoreSecAfterTeleport = 10 (Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.GmLevel = 1 (Nem tudom mit jelent)


Légyszi v.ki... előre is köszi :$:)

castor

A configban ezek felett kell, hogy legyen egy magyarázó rész is, az alapján könnyebben kaphatsz ezekre választ.

Apoldar

Tudom és az alapján nagyából betudom határolni hogy mi micsoda, de vannak amiket nem értek meg... és azért kérdeztem rá

castor

Akkor hajrá, másold be ide is :P Erre akartam kilyukadni előző postomban is.

Dusi124

Awwww...
2-esbe, 3-asba nem vagyok biztos, ezért nem írok rájuk semmit
4. Kill-t kapjon?
5. Kick-et kapjon?
9. Telézés után mennyit várjon az anticheat
10. Hanyas GM leveltől NE lépjen működésbe (pl, ha egy GM (GM lvl 2) 10-es speed-el rohangál, akko ne dobja ki)

ident

Vannak ötleteim, de én sem vagyok benne biztos:

Anticheat.Movement.AlarmCount = 5 (hány riasztás után lépjenek életbe az alábbi funkciók) - ha jól emlékszem a konzolba irogatja a riasztásokat hogy ez meg az mit csinált, olyasmi mint a heurisztika, mennyire legyen "érzékeny" a rendszer

Anticheat.Movement.AlarmTime = 5000 (hány millisec-et vagy sec-et(?) várjon 2 ellenőrzés (AlarmCount) között?)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

castor

Anticheat.Movement.Kill = 1  // Ha eléri a megadott AlarmCount-ot az illető akkor megöli a karit
Anticheat.Movement.Kick = 0 // Ha eléri a megadott AlarmCount-ot az illető akkor kickeli a karit

értékek: 1 vagy 0 // 1-es a bekapcsolva

Apoldar

Az a baj hogy ez az anticheat túl érzékeny :S
A bugokat is érzékeli és hacknek veszi szóval édes mind1 :S ink. nem használom :S

danikaa04

Srácok, leirná valaki, hogyan tudom bekapcsolni az Anti Hack-et?

castor

A worldserver.conf-ban tudod bekapcsolni

Xvid

#10

Trophy

#11
Idézetet írta: Apoldar Dátum 2010 október 28, 10:52:46 DÉLELŐTT
V.ki elmagyarázná nekem hogy pontosan mi mit jelent? :/

Anticheat.Movement.Enable = 1  EZT Tudom (Anticheat BE)
Anticheat.Movement.AlarmCount = 5 (Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.AlarmTime = 5000(Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.Kill = 1 (Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.Kick = 0 (Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.BanType = 0 ( Milyen büntetést kap a hacker...)
Anticheat.Movement.BanTime = "1m" (mennyi időre)
Anticheat.Movement.MaxXYT = 0.04 Ez gondolom az hogy mondjuk egy hacker 10es speeden felül megy akkor onnantól érzékeli de ha az alatt akkor nem veszi figyelembe.. Jól gondolom vagy nem? :$
Anticheat.Movement.IgnoreSecAfterTeleport = 10 (Nem tudom mit jelent)
Anticheat.Movement.GmLevel = 1 (Nem tudom mit jelent)


Légyszi v.ki... előre is köszi :$:)


Nos megpróbálom, de nem biztos hogy jól értelmeztem a dolgokat a configból...

Anticheat.Movement.Enable = 0/1  (Anticheat Ki és Bekapcsolása)

Anticheat.Movement.AlarmCount = 5 (Hányadik "riasztásnál" lép működésbe az Anticheat)

Anticheat.Movement.AlarmTime = 5000 (Mennyi időn belül kell a fönti "riasztásmennyiséget elérni(millisecben megadva))

Anticheat.Movement.Kill = 0/1 (Ha a eléri valaki a kellő mennyiséget az Anticheat ölje meg ki/bekapcsolás)

Anticheat.Movement.Kick = 0/1 (Ha a eléri valaki a kellő mennyiséget az Anticheat kickelje a szerverről ki/bekapcsolás)

Anticheat.Movement.BanType = 0 (Ha a eléri valaki a kellő mennyiséget az Anticheat milyen bannt adjon
0 - kikapcsolás, 1 - Account Ban, 2 - IP Ban, 3 - Account + IP Ban)

Anticheat.Movement.BanTime = "1m" (Ha az előző sor nem 0, akkor mennyi ideig tartson a ban
1s - 1másodperc, 1m - 1perc, 1h - 1óra, 1d- 1 nap, 1y - egy év)

Anticheat.Movement.MaxXYT = 0.04  (mekkora sebességnél "riaszt" az Anticheat (0.04 kb. 400%, 0.007 =  karakter normál "walk-speed", 310%os mount = 0.0287))

Anticheat.Movement.IgnoreSecAfterTeleport = 10 (Teleportálás után ennyi ideig nem számít cheatnek (secben megadva)? jobban nem tudtam lefordítani: After being teleported this number of seconds no cheat is reported)

Anticheat.Movement.GmLevel = 1 (Hányas Accountlevel-en engélyezett az Anticheat-nek az ellnőrzés maximum(0 - csak player, 1 - player+1es account szint, 2 - player+1+2 account szin, stb...))

Powered by EzPortal