Kezdőhely Beállítása

Indította nastus, 2010 október 31, 05:39:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nastus

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni.
Én eddig kizárólag blizz szerverekkel illetve high szerverekkel foglalkoztam. Most a sors egy fun szerver készítésére késztetett:) És mivel eddig nemvolt rá szükségem , nemtudom hogykell beállitani, hogy az allisok egy megadott helyen, és a hordások is egy megadott helyen. Addig tudom, hogy odamegyek ahol a mallhelyet szeretném, és beirom a .gps commandot. Ezután db-be átmegyek "World" adatbázis, playercreateinfo tábla. És ha valaki elmondaná, hogy itt hova irjam be a koordinátákat, nagyon megköszönném.

Üdv. Nastus

Skyne


nastus

de-de... csak biztosra akartam menni.
De remélem aki nem tudta eddig, annak tudtam segíteni!

$0undX

ilyenkor azt érdemes csinálni ha csak sejted de nem vagy biztos hogy csinálsz a tábláról 1 mentést (save to sql, vagy akármilyen opció sql klienstől függően) , és kipróbálod, jó akkor jó és örülsz a fejednek ha meg elcsesztél valamit és nem megy akkor törlöd a táblát és vissza állítod a másolatot :)

XeRoX

hi, valaki eltudná nekem küldeni azt a playercreateinfo.sql filet ami az eredeti kezdőhelyükre teszi a playereket  ::)  ??? megköszönném  :P

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

XeRoX


Aldaron

és itt 1 meglévőt kellene átirni,vagy egy uj sort kellene kezdenem?(lehet hogy hülye kérdés :S)

Szilárd

Szerintem a legjobb megoldás, ha updateled a bizonyos fajok születési helyét.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Powered by EzPortal