VIP npc

Indította Apoldar, 2010 november 01, 03:51:27 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

drestor

Másold be miket írt ki neked.

Apoldar

V.ki feltöltene egy letesztelt normális scriptet? Már a 3.at ptóbáljuk de egyik sem működik. És amik itt vannak egyik sem jó mivel v.mi változott tudtommal....

Zedin

nos nekem forgatásnál hibát írt ki!

2>..\..\..\..\Fejlesztes\src\server\scripts\Custom\npc_vip.cpp(28): error C3861: 'SendDefaultMenu': identifier not found


Ezzel a hibával állt meg szegény.....:):) Tudnátok mondani valamit hogy lehetne megcsinálni??:)
http://golden-wow.com
Dev name: Zedin



Dusi124

Engem is érdekelne a válasz, kérlek segítsetek.

caesarwow

Egy ilyesféle script engem is érdekelne, bár a megoldás szerintem Sound-tól várható először, mert azt hiszem "ő" csinált még "Álom WoW"-nak.(nem biztos)

$0undX

#20

Gunner

Bocs kicsi off.
Sound ha nem fizetett miért nem fogod meg magad és mész el hozzá?Már csak azért is nehogy már ingyen csináltál mindent és közbe úgy beszéltétek meg hogy fizet érte.Ja és köszi hogy publikáltad a scriptet.

$0undX


Gunner

Hát szerintem semmit nem tud vele kezdeni főleg hogy apoldarról van szó. ^^

$0undX

#24

Gunner

Én is ugyan ezt akartam írni..xD

$0undX

na kircsi, akkor nem sokára komplett script csomagot publikálok, stay tunned :D

XeRoX


LuXXoR

Idézetet írta: $0undX Dátum 2011 február 20, 04:19:30 DÉLUTÁN
ha valaki otthon van a témában annyit mondjon már, ha megadtam neki CSAK a bankszámlaszámot és 1 nevet azzal tud kezdeni valamit ?

Maximum annyit tud vele kezdeni hogy kifizet :D mást nem nagyon...

tunnr

Nem nehéz berakni egy scriptet:) Sound nyugottan publikáld sztem a scripteket mert nem fizetett apoldar vagy ki a tököm... Ha fizetett volna akkor nem csinálnám de úgy h nem fizetett simán csinálhatod:) Ez is az bizonyítja h egy 10 éves adminról van szó...

Powered by EzPortal