VIP npc

Indította Apoldar, 2010 november 01, 03:51:27 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

XeRoX

#45
SoundX ez a besz

$0undX


caesarwow

Teljes mértékben igazad van, Sound.
Egy kis metafóra:
A jó munkaerőt(mint a magyarok) itthon nem becsülik meg(pl.: Apoldar), de külföldön nyolc kézzel nyúlnak a magyar emberek felé, mert a legtisztességesebb munkát végzik.
Jó kis scripteket dobtál össze és a többi munkád is tiszteletre méltó. Gratulálok hozzájuk. További sok sikert és több szerencsét, hogy az ilyen emberek, mint Apoldar ne találjanak rád.

$0undX


XeRoX

Nem hiszem, hogy erre akart kilyukadni, de olyan embereknek dolgozhatsz mint én, tök jó fej vagyok meg minden! xD

$0undX

Jóhh , ha nem írod át a nevem és valami elfogadható kis jutalomban (nem feltétlenül pénz) megegyezünk már mek is :D

XeRoX

#51
J

$0undX


tunnr


XeRoX


Action

Idézetet írta: $0undX Dátum 2011 február 20, 04:28:01 DÉLUTÁN
és ha nem apoldarról lenne szó, akkor van bármi veszélye ? mert az lehet hogy ő hülye, de lehet talál valakit aki nem az
---
mondjuk ha belegondolok csomó cégnek kint van a bankszámlaszáma a honlapján, szóval ha bajos lenne nem tennék ki szerintem , de azért erősítsetek vagy cáfoljatok meg :) (pl tfmworld :D )

Semmit nem tud vele kezdeni. :)
A bankba nem adnak ki bizalmas információkat (név, lakcím stb.)
Rendelésekhez se elég a bankszámlaszám.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

$0undX

Köszönöm szépen Action :)

Bluerák

Lehetett tudni, hogy ez lesz a vége. :)
Javaslom ne idegeskedj ezen, írj a drímwow forumra egy szívhez szóló postot azt hagyjad öket.  :D

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

$0undX

Bejelentettem 1 hibát mi szerint apoldar egy ***********, azt hiszem ezzel letudtam a gondjaimat :D

XeRoX

Elküldöd pm-be, hogy mit írtál? Kíváncsi vagyok

Powered by EzPortal