Számítógép problémák, kérdések, tanácsok ! | NEM DÍSZ |

Indította Action, 2010 november 03, 03:17:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Nobody

Raisen!" Játékra mindenképp win 7 vagy win 8." win xp n 15FPS+ korul voltam WOW ban win7(64bit) 8-12 kozott vagyok ....win7(32) tobb lenne a fps em mint winxp n?

Zolee

Idézetet írta: Nobody Dátum 2013 január 21, 06:27:33 DÉLUTÁN
Raisen!" Játékra mindenképp win 7 vagy win 8." win xp n 15FPS+ korul voltam WOW ban win7(64bit) 8-12 kozott vagyok ....win7(32) tobb lenne a fps em mint winxp n?

Szerintem nem igen. Mivel alapjáraton többet eszik a Win7, ezért logikusabb, hogy kevesebb FPS-ed marad, bár nem mondtam, hogy nem ér meg egy próbát.

Nobody

3Gb Ramom van...amugy szerintem a videokartyam egy rakat....alaplapi...de mintha xp n jobban mentek volna a gamek

Zolee

Akkor viszont, lazán mehet rá, ha 3GB Ramod van...  persze Win7-hez nem árt egy jobb videókártya :D

Raisen

Úgy értettem játékra, ha megvan a megfelelő konfig win 7 támogatja dx10 win 8 pedig dx 11-t.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

zerus

Idézetet írta: Raisen Dátum 2013 január 21, 10:52:45 DÉLUTÁN
Úgy értettem játékra, ha megvan a megfelelő konfig win 7 támogatja dx10 win 8 pedig dx 11-t.

A videokártyának kell támogatnia a dx9-10-11-et, nem az op.rendszernek.

Raisen

#126
Megcseszhetjük dx10 kártyát win xp nem tudja kezelni ahogy a 32 bites win7 home 11.1-et. Vannak tákolt szoftverek rá de nem az igazi.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Nobody

Sikerult particiorol bootoljam a win7 installt 8) (nincs dvd romom/rossz es nem eri meg sztem csak azert megvenni :DxD)bar volt 1 pillanat mikor megijedtem...szoval most raktam win7 32 bitest....majd jelentem milyen kulonbsegeim voltak.....es azt is leirhatom majd valahova hogyan is kell particiorol bootolni a win7installt :D  (bar csak win7 el probaltam eddig:D)..persze csak ha igeny van ra :D  :P

Nobody

Nemreg vettem egy LCD monitort mikor jatszok pl fifa 08 at ugy mintha "bevillogna"/"vibralna" =keken/feketen .....WoW ban is ez volt igaz ott csak feketen mig nem offoltam a vertical sync et....amugy nem az egesz kepernyo csak az also fele kb  :( valaki tudna segiteni?

Raisen

Régen is volt ilyen problémája vagy csak most jelentkezett a napokban ?


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Nobody

kb. 4 napja vettem  ....es meg csak wow ot es fifa 08 at probaltam....wow ot megoldottam de a fifa ugy vibral nem annyira zavar de na....jah es starcraft az megy rajta rendesen.. :P

Szilárd

Lehet, hogy a Refresh Rate-ban rejlik a megoldás. Állítgass a hertz-ek között, hátha megoldja valamelyik frekvencia.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Nobody

Fifa 08 ban alapbol nem lehet allitani a refresh rate et ....de most lettem win7 es par napja raadasul szoval meg az is lehet az a hibas mert pl. starcraftban win7 el voltak pixel hibak amit sikerult fixalni 1 reg filelal...

Nobody

Mint tudjatok nemreg vettem 1 uj monitort(LCD-t) amivel vannak gondok,de most nem ez a lenyeg....az lenne a kerdesem hogy mivel tisztitsam utananeztem de az irtak sima ablaktisztitoval(pl. Clinel)....en egyszer letoroltem enyhen nedves (vizes  :( ) zsebkendovel ezzel kart tettem/teszek benne?

hunti

Ablak tisztítót semmiképpen se ajánlom, mivel az üvegre való, és a monitor nem üveg felületű, ezért kárt tehet a kijelzőben. Ha meg akarod tisztítani, használj enyhén nedves törlőkendőt, vagy a kereskedelemben kapható monitor tisztítót. Én nedves törlőkendőt szoktam használni, semmi vegyszer, viszont arra figyelj hogy a törlőkendő ne legyen túl durva, nehogy megkaristolja a kijelzőt.

Powered by EzPortal