Számítógép problémák, kérdések, tanácsok ! | NEM DÍSZ |

Indította Action, 2010 november 03, 03:17:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Nobody

hath egy kicsit megnyugtattal (rem nedves alatt H2O -s kendot ertettel  :D ) de ehogy megszaradt van nyoma erre meg azt olvastam ha desztillalt vizel letorlom tisztitas utan nem marad majd kiprobalom  :P Koszonom szepen a segitseget

dave017

Hali

Olyan kérdésem lenne, hogy van 4gb ram a gépemben 64bites win7-em van, de a rendszerinfónál az írja a windows, hogy RAM: 4,00 GB (2, 87 használható) Mi lehet a baj?

Tudvari


Raisen

#138
Egyik részét a videó kártya zabálja fel "legalább is az én esetemben" videó kártya ram bővítése a felbontástól függ az az a monitorod pixel sűrűségétől. Még a régi 17 colos kocka monitorom 1280x1024 alap 512 mb vidikártya rammal elvolt a 24 colos led 1920x1080 monitor 1262 mb bővíti ki magát ezért a számítógép információs ablakban 4gb-ból 3.25 gb marad. (Gondolom csak azoknál jelentkezik ez akiknek rendelkezik a videó kártyája ram bővítés lehetőséggel. ) Nem tudom mi alapján dönti el mennyire bővíti magát, de megesett egy driver frissítés után 1780 mb növelte a méretét ami elvileg lehetetlen, mert 1,5gb tudja magát az én kártyám. :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

dave017

Lehetséges, hogy tényleg a vidi kártya vesz el belőle, mert 1gb-os  a kártya, a dxdiag-ban mégis 2gb-osnak írja :D
Na de ezt, hogy tudnám beállítani, hogy ne vegyen el a ramból?

Raisen



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal