Számítógép problémák, kérdések, tanácsok ! | NEM DÍSZ |

Indította Action, 2010 november 03, 03:17:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ati1993

#90
Légyszives ha felveszel MSN-re írd már megjegyzésnek hogy wowemuról vagy,köszi! :D

ati1993

Nos,valaki még vmi ötlet? :\

Az a baj most a garancia miatt is pestre kéne felmennem,sajna időm nincs rá mert hét első 2 napja suli,aztán meló ezerrel...

Számtech boltokba ha már kérdezek ,az már "Szakvélemény kiállításnak" Számít ami 5000Ft XDD

Másrészt meg nincs kedvem új vinyót se venni 35 ezerért :D

Bízok benne hogy lehet még valamit kezdeni vele!

Mert hogy fizikailag nem sérült meg az 100%!
Légyszives ha felveszel MSN-re írd már megjegyzésnek hogy wowemuról vagy,köszi! :D

NevemSenki

Nekem ilyen problémám még 98 alatt volt egy 2,5kg-os HDD-vel. Pontosan ugyan azokat a dolgokat csinálja most a tied, mint akkor az enyém. Én azt mondom hogy ha garanciás akkor vidd be. Nem éri meg vele szarakodni, mert ha szarakodsz vele, akkor még azt is mondhatják hogy a te hibádból ment szét, és akkor nem cserélik ki.


Off....
( Nem akarok Topic-ot nyitni, csak ha van értelme. Egy olyan konfigurácót szeretnék összeállítani, ami hasonlít egy zenegéphez, de kicsit másként. Internet eléréssel működne a zenegép, de kizárólag Youtube. A user bedobja a pénzt, majd választhat számot Youtube-ról. Az alapja egy számítógép lenne, de minden extra nélkül a legegyszerűbb konfiguráció. Valami OP rendszer az tuti kéne, mert az indítaná alapból a programot. Különböző kritériumok szerint lehetne keresni, majd a videót teljes képernyőn játszaná le. Ez még csak egy ötlet, most találtam ki miközben ezt írtam. Szerintetek ennek lenne valami értelme? Ha megérdemel egy Topic-ot a dolog, akkor átdobom oda, és innen törlöm az off részt. Keresgéltem zenegép progik után, de nem valami nagy a kínálat, és ami a lényeg nekem nem a HDD-n lévő zenék lejátszására kéne.
Ami megvan: Hangfalak, erősítő, pc, net, Lenne benne egy remote control is, azt már én részben megcsináltam.
Ne ide Off-oljunk, ha megérdemel egy Topic-ot akkor PM-ben írjátok le legyetek szívesek. )


Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Reconka



felmegyek a googlira es  be akartam irni a mondast.. hogy aki  kivancsi hamar megoregszik, es ilyen talalt jott elo


Kerlek segitsetek :)

Bluerák

Hali!
A következő a problémám:
Megérkezett a macbook pro-m, minden oké vele, semmi gond. Viszont, az internet sebesség lasabb mint PC-n (ami windows).
PC-n körülbelül 6-700kb/s a letöltési sebesség(falun ez a max :))
Macbookon pedig 420kb/s a legtöbb amivel töltök.
Még elég amatőr vagyok MAC-ben de biztos van aki használja rajtam kivűl!
Köszi.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Reconka

Idézetet írta: Bluerák Dátum 2012 június 29, 03:20:58 DÉLUTÁN
Hali!
A következő a problémám:
Megérkezett a macbook pro-m, minden oké vele, semmi gond. Viszont, az internet sebesség lasabb mint PC-n (ami windows).
PC-n körülbelül 6-700kb/s a letöltési sebesség(falun ez a max :))
Macbookon pedig 420kb/s a legtöbb amivel töltök.
Még elég amatőr vagyok MAC-ben de biztos van aki használja rajtam kivűl!
Köszi.

http://osxdaily.com/2011/11/06/lion-wi-fi-problems-solution-mac/

probaltad windows alatt is?

Bluerák

Köszi, de nekem ethernet lassú és nem a wi-fi :(.
Windows alatt még nem próbáltam, de az lesz.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

GiZM

Hali!
Nemrégiben vettem a gépembe új VGA-t, tápot és 2 GB RAM-ot + feltettem a win7-et a teljesítmény érdekében. Ennek örömére el is kezdtem játszani valamivel de a gép folyamatosan kb 10 - 15 perc játék után "No signal input"-al örvendeztetett. Megnéztem a VGA hűtést, és rendesen a helyén volt minden, de azért a biztonság kedvéért újra pasztáztam. De ezek után megint csak ugyan ez a hiba történt a géppel... Akkor lefuttattam kb negyed órán keresztül egy System Stability Test-et (nem is egy programmal), de a probléma ugyan úgy megmaradt. A gép nem melegedik, hűtések a helyükön, VGA kábel rendben van. Mi lehet a probléma?

hunti

Processzor és táp hőmérséklet rendben? Esetleg régi táppal is ezt a problémát produkálja? Milyen tápot vettél, és milyen konfigod van?

GiZM

Processzor az tuti rendben van.
Conf:

Intel Core 2 Duo E7400 proci
2×1GB DDR2 Kingmax ramok
NVIDIA GeForce 8800 GT VGA
HIPRO HPA-400W táp
Gigabyte GA-EP35-DS3L alaplap

unitology


hunti

Ha kevés lenne a táp akkor nem negyed óra után jelentkezne a hiba. Ez melegedés gyanús. Táp rendesen fújja a levegőt? És fenn áll még a régebbi kérdésem, előző táppal is jelentkezik a hiba?

GiZM

Fújja rendesen, viszont a régi táppal még nem próbáltam mert valamivel kisebb a kapacitása.

hunti


GiZM


Powered by EzPortal