Trinity/mangos apache probléma

Indította dark89, 2010 november 09, 12:35:58 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

dark89

Sziasztok!
A következő lenne a problémám: elszeretnék indítani egy mangos vagy tirinty core-ral készült repackot.
De a következő problémákba ütközöm: mysql szépen elindul majd az apache következne, de a következő hibaüzenettel szembesülök: apache konnte nicht gestartet werden
                                     apache could not be started
                                     A folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt...
Ez minden trinity/mangos/arcemu emulátornál jelentkezett hogy nem tudott elindulni.
A 80 as portot már engedélyeztem, de a hiba még mindíg fenn áll. Egyszerűen nem értem mi lehet a probléma, pedig már vagy 10 emulátoron kipróbáltam de mindíg az apache nem indult el.
Kérlek segítsetek hogy valahogyan életre tudjam kelteni ezeket a repackokat.
Előre is köszönöm!
Hali!

Skyne

van fent skype-od? ha igen lépj ki belőle és úgy indítsd az apache-ot, ha nincs akkor ajánlott egy portcheck lefuttatása 80as portra

dark89

Köszi a válaszodat!
Hogyan tudom lefuttatni a port checkert?
am win7 32bit rendszert használok.
Válaszokat előre is köszi!
Üdv!


dark89

Hali!
Azt írja minden oké minden szabad (free) 80 port minden.
Akkor mi lehet a probléma?? hol keressem??
választ pedig előre is köszönöm!

dark89

Már a vírus írtómat is kikapcsoltam.
De akkor sem működik.
Már egyszerűen teljesen kifogytam az ötletekből hogy mi lehet a probléma.
Kiprobáltam a (nem reklám) Novos easy wow server legujabb verzióját de ott minden működött,
igaz az egy teljesen más kategória de minden ment apache/mysql és a server is.
A mangos/trinity nem akar ezen a téren működni sajnos pedig jó lenne ha össze tudnám hozni mert sok javítás van hozzá.
Remélem tudtok még valami ötletet mondani, mindenképpen elszertém indítani mert találtam egy trinty coreral készült emut amiben rengeteg javítás van, de sehogy sem működik az apache miatt.
Válaszokat előre is köszi!

dark89

Sziasztok!
Légyszives valaki segítsen!
Már tesóm gépén is (winxp sp2 van rajta) neki is ugyan ez a probléma lépett fel!
kérlek segítsetek valahogy megoldani!
Válaszokat előre is köszi!
Hali

Raven

Melyik repackot használod? Általában nem szokót probléma lenni az apaccsal.

dark89

shaan repack v4, meg sok más fajta trinity mangos által készült repackot próbáltam de mindíg ez volt a probléma.

caesarwow

Most próbáltam ki, nekem hibátlanul működik azzal a repackel, ráadásul skype is fut. Nincs esetleg xampp, wamp, vagy külön apache a gépeden?

dark89

nem tudok róla
Most tettem fel nemrég a win7 et szóval nem hiszem
skypom nincs
szóval akkor nem értem miért nem működik.
Milyen op rendszeren próbáltad?? vagy van valamilyen progi amit esetleg telepítenem kéne???

caesarwow

Windows 7 Ultimate-en, nincs semmilyen külön program.
Egy tanács:
Ha esetleg a szervered nem csak haveroknak szeretnéd, akkor erősen ajánlom a repack helyett a revision-t, oldalhoz pedig a Waps server-t.

dark89

Köszi a válaszodat
Az a baj h revisiont már próbáltam beüzemelni de sajnos a trinity 3.3.5a nál ami itt is van leírás az első lépésnél elakadtam., mikor visual c++ al kell megniytni a cuccot
szóval azt hanyagoltam...
mangos pedig nem találok sem emulátort/leírást/adatbázist meg ami kell hozzá és nekem 3.3.5a kellene:)
válaszodat pedig köszi!
Üdv
aki esetleg tud full mangos learást és revisiont adatbázissal mindennel az linkelje pls
Előre is köszi!

ident

Felesleges körök futása helyett ha trinity-t szeretnél, akkor érdemesebb lett volna leírnod hogy mit csináltál pontosan és hogy pontosan hol akadtál el. CMAKE-től egyszerűbb dolgot én még életemben nem láttam, 3 kattintás és kész a project fájl amit aztán visual c++ -ban megnyitsz, beállítod release-re és után meg build/build solution.

Ha tudsz angolul: http://www.trinitycore.info/index.php?title=Howto_win_tc2

Ha meg repackot akarsz akkor meg google kidob eléd annyit hogy nem győzöl válogatni.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

dark89

Valaki tud esetleg egy olyan repackot ami hasonlít a novos easy wow serverhez, ilyen control panelje van vagy hasonló??
Vagy egy nagyon jól működő repackot??
Mert sztem ez a tc nem fog nekem menni...
vagy mangos leírást és revisionnal és adatbázissal mindennel??
válaszokat előre is köszi!
hali

Powered by EzPortal