Trinity/mangos apache probléma

Indította dark89, 2010 november 09, 12:35:58 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

$0undX

istenem máááááár
össze ne rakjuk helyetted?
Vagy készíts tisztességes revisiont és azzal dolgozz vagy hagyd a francba az egészet, legyél kicsit önálló.
Ha összerakás közben akadsz el abban szívesen segítek / segítünk de hagyd már el a repackokat mert mind használhatatlan hányadék.

ident

Azt azért nem mondanám hogy mind rossz, 1-2 tényleg jól össze van rakva különféle finomságokkal, a fő gond annyi, hogy frissíteni nem lehet őket. De mint azt már írtam, google és kitárul a repackok paradicsoma előtted. Remélem nem kell leírni hogy hogyan kell használni a google-t...

Ha szerinted nem menne neked a TC "összerakása" akkor már eleve hagyd a Mangost is, sokkal macerásabb (külön SD2, Acid+DB+blablablaizékösszevissza).
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Raven

Itt találsz szerintem jól működő repackot: ac-web.org

Raven

Szerintem vannak nagyon jó repackok én már egy jó ideje az orosz SergeySV 3.3.5а-t használom,nekem bejött. 

caesarwow

Tudom, hogy ez nem az én feladatom, de ne duplapostolj. :D

dark89

sziaztok!

Elkezdtem a trinitycore revisiont telepíteni de sajnos elakadtam!
visual C++ al sikerült lefordítani realsera de ennél a lépésnél elakadtam:


Szervered mappája\bin\Win32_Release\ ebből csak a következő fájlok kellenek:


TrinityRealm.exe
TrinityCore.exe
TrinityScript.dll
libeay32.dll
libmySQL.dll
dbghelp.dll
TrinityRealm.conf.dist
TrinityCore.conf.dist
ACE.dll

Illetve itt találhatjuk meg a szükséges sql fájlokat, az SQL mappán belül !

A TrinityRealm.conf.dist és a TrinityCore.conf.dist végéről töröld a .dist-et tehát így nézzen ki:
TrinityCore.conf
TrinityRealm.conf

Tehát ezeket a fájlokat (összesen 9db), bemásoljuk mondjuk a Trinity mappánkba.
A következő a problémám:TrinityScript.dll ezt a fáljt nem találom sehol pedig hibamentesen lefutot a v C++.
Aki tud segítsen pls!
Előre is köszi!
Üdv

$0undX

A leírás hiányos, rég nincs rá szükség, folytasd tovább bátran. ;)

Asus17

Sziasztok!
Mangos szerverrel kapcs
Tudna valaki segíteni?
Olyan problémám van ha elindítom a apache és a MySQL -t el is indul
meg a reamed.exe is de a mangos.exe vel olyan problémám van hogy elkezdi tölteni és leáll.
Mi lehet a probléma? Választ elöre köszönöm!  :)

caesarwow

Rosszul configoltál; nincsenek map-ok, dbc-k, vmap-ok; rosszul lett importálva a db. Azt hiszem csak ezek valamelyike vagy együttese lehet a probléma. Javítsatok, ha nem így van :D

dark89

Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni hogy a SergeySV 3.3.5а hogy tudom elindítani, vagy egy telepítési utmutatót adni??
szeretném kiprobálni csak elég érdekesen vannak benne a cucok mert se apache se mysql fáljt nem találok.
Szóval el kellene egy kis segítség!
Előre is köszi!
Üdv mindenkinek!

ident

Idézetet írta: dark89 Dátum 2010 november 16, 12:23:51 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni hogy a SergeySV 3.3.5а hogy tudom elindítani, vagy egy telepítési utmutatót adni??
szeretném kiprobálni csak elég érdekesen vannak benne a cucok mert se apache se mysql fáljt nem találok.
Szóval el kellene egy kis segítség!
Előre is köszi!
Üdv mindenkinek!
Letöltöttem, benne van minden.

Indítás:

denwer mappából katt: Run.exe

Minden readme is cyrill úgyhogy ennyi amit tudtam segíteni, elindítani nem fogom az "hót' ziher" :) Nem kell nekem hátsókapu a gépemre :P
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

dark89

Hali!
Köszi a válaszodat! apache/mysql elindult.
Most egy probléma adódott: az alkalmazás nem indítható el mert MSVCR100.dll nem található. Az alkalmazás ujra telepítése megoldhatja a problémát.
a dbc/maps mappát betettem a data mappába szóval nem értem mit hiányolhat.
válaszokat előre is köszi!
Üdv!

caesarwow

Ha egy repackot se tudsz elindítani, akkor inkább hanyagold a szerverkészítést, mert szépen le van írva, hogy a MSVCR100.dll-t nem találja. Fogod magad beírod google-be h MSVCR100.dll és kidob egy rakat találatot...De csak most, csak neked itt van egy link is:
http://www.dll-files.com/pop.php?dll=msvcr100

ident

Idézetet írta: Caesar WoW Dátum 2010 november 16, 02:58:59 DÉLUTÁN
Ha egy repackot se tudsz elindítani, akkor inkább hanyagold a szerverkészítést, mert szépen le van írva, hogy a MSVCR100.dll-t nem találja. Fogod magad beírod google-be h MSVCR100.dll és kidob egy rakat találatot...De csak most, csak neked itt van egy link is:
http://www.dll-files.com/pop.php?dll=msvcr100

A teljesség kedvéért: a windows/system32 mappába való :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

dark89

Minden readme is cyrill úgyhogy ennyi amit tudtam segíteni, elindítani nem fogom az "hót' ziher"  Nem kell nekem hátsókapu a gépemre .

" Nem kell nekem hátsókapu a gépemre ." ezalatt te mit értesz??

Powered by EzPortal