Trinity/mangos apache probléma

Indította dark89, 2010 november 09, 12:35:58 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

dark89

ehez nekem is kell írnom ;D
én teszteltem ezt a repackot és meg kell h mondjam nagyon jól működik bg-k/wg/bossok.
sokszor jobban működnek mint 1-2 revisionnál talán azért mert trinity core-t használ. spellek 98% megy.
és mivel ez repack a jelszó trinity és beenged az adatbázisba:) már ott állítgatom a dolgokat.
Ma lesz teszt hogy a haverok most rátudnak -e csatlakozni.
Valaki nem tudja a parancsot a max proffokhoz??
mert a maxskill-re nem hallgat, vagyis csak a szakmákat nem huzza fel minden mást:)
aki ismeri a parancsot pls:)
jah meg ami érdekelne az az eventek aktiválása:)
Előre is köszi!

Hellzate

arról nem volt szó hogy repackot használsz mind 1 am  .learn all_recipes
pl .learn all_recipes tailoring     és full

dark89

nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
a szerver nagyon jól működik meg vagyok vele elégedve így én is csak ajánlani tudom a sergeysv 3.3.5 ös szervert.
Amugy az eventeket hogyan lehet elindítani, vagy aktiválni??
mert probáltam már a .event start és az event id-t de nem sikerült elindítani vele.
segítségek előre is köszi!

dark89

Sziasztok!
Valaki tud segíteni hogy hogyan tudom beállítani az eventeket?? pl brewfest vagy halloween-t
válaszokat előre is köszi!

caesarwow

Nem nagyon olvasgattam végig a hsz-eket, de ha ez trinity alapú akkor world-->game_event táblában.

dark89

Ok köszi azt megtaláltam.
Azon belül hogy kell aktiválni az eventeket hogy a szerverben működjön is??

Raven: A Wg-n lehet gyártani gépeket működnek???

caesarwow

Beállítod a kezdetének az időpontját -->start_time, de paranccsal játékon belül elvileg így:
.event start #event_id
Gondolom az id-ket tudod, de ha nem akkor: http://www.wowhead.com/events

Raven

Idézetet írta: dark89 Dátum 2010 november 27, 01:21:50 DÉLUTÁN
Ok köszi azt megtaláltam.
Azon belül hogy kell aktiválni az eventeket hogy a szerverben működjön is??

Raven: A Wg-n lehet gyártani gépeket működnek???
Bocs csak most olvastam hogy kérdésed van. Nekem alapból simán mennek az eventek,neked is szintén mennie-e kéne. Ma éppen valami fesztivál van, ami minden fő városban működik. El indítod az szervert és automatikusan indulnak az eventek is, menj el stormwindba,vagy ogriba,darnassusba és megtalálod őket.Nem próbáltam a WG-ben a gépgyártást,de eddig nekem minden egész jól működött ezzel a repack-al.

dark89

Sajnos a hallow's end nem tudodm betenni akár hogy állítom a gépemet ahoz a dátumhoz:(
Neked működött?

dark89

amugy kipróbáltam a karácsonyi eventet (átállítottam a sz.gép dántumát) és működött autómatikusan betette.
De a hallow's end  nem került be mikor ugy állítottam!
help!

Hellzate

Azért elég pro apache problémának indult most meg már full másról van szó. :D

Powered by EzPortal