Aréna team beállítása

Indította Apoldar, 2010 november 09, 05:55:35 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Apoldar

Sziasztok!
Azt hol kell beállítani hogy az aréna ne rakjon be nagyobb raitinges csapatokat? szóval : egy 200raitingos csapat ne mennyen 3000 raitingos ellen :S

ident

worldserver.conf

Arena.MaxRatingDifference = xxx

xxx helyére hogy mekkora különbséggel rakja össze. De van még ott egyéb beállítás is ami pl. azt állítja be, hogy ha nem talál a feliratkozók közül az ebbe a különbségbe tartozó csapatokat, mennyi idő után rakja össze a csapatokat akiknek esetleg nagyobb a különbség, tehát egy bizonyos idő elteltével mindenképp összerak mindenkit ha nincs senki aki megfelel a fent beállított különbségnek.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Explo

Sehol apoldar.. józan paraszti ésszel megoldható minden amit te csak eddig ezen a fórumon kérdeztél.. Bújj bele a DreamWoWba OMG! Láttad már itt Nexust, hogy kérdezett ilyesmit? Nem hát..
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

MicroStar

Megjegyezném yewel se ért olyan szinten hozzá ami a minimum lenne csak megfogadta az ősi tanácsot többet ésszel mint erővel
Hogy miért?
Q:Mitől függhet a kérdésed?
A:Beállítások

Q:Hol tudok állítgatni?
A:Attól függ mit akarok van amit DB-be van amit configba

Q:És ezt hol fogom állítani?
A:Biztos nem a db-be.....Mi maradt hát a config!

Q: Mi kéne még ez mellé?
A: Minimális angol tudás -.-"

Explo

Ami nekem kell, azt meg is birom az esetek nagy százalékában csinálni. :) Persze az ember a haláláig tanul. ;)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Sunny

Szintén csak gratulálni tudok Apoldar-nak a Teljesítményéért :)

$0undX

Apoldar szerver tulaj nem fejlesztő, hülyeséget kérdezett ez igaz, DE ez még nem ok arra hogy beflameljétek, szóval ne offoljatok ilyen hülyeségeket.

MicroStar

Idézetet írta: $0undX Dátum 2011 január 02, 05:25:23 DÉLUTÁN
Apoldar szerver tulaj nem fejlesztő, hülyeséget kérdezett ez igaz, DE ez még nem ok arra hogy beflameljétek, szóval ne offoljatok ilyen hülyeségeket.

De ez nekem ilyen szerver 0 tudással feeling :S

$0undX

Nem értem a mai világban mért kell az ÜZEMELTETŐNEK teknikai tudással rendelkeznie, arra ott van a fejlesztő(k) , azok kell értsenek hozzá nem az üzemeltető...

LuXXoR

Idézetet írta: MicroStar Dátum 2011 január 03, 06:22:04 DÉLUTÁN
De ez nekem ilyen szerver 0 tudással feeling :S
Idézetet írta: $0undX Dátum 2011 január 03, 07:05:00 DÉLUTÁN
Nem értem a mai világban mért kell az ÜZEMELTETŐNEK teknikai tudással rendelkeznie, arra ott van a fejlesztő(k) , azok kell értsenek hozzá nem az üzemeltető...

Na most beoffolok kicsit szokásomhoz híven :D

Na szóval lakik itt az utcába egy emberke az eredeti szakmája villanyszerelő. Egyszer gondolt egyet és felvett 3-4 kőművest 2-3 segédmunkást +gépeket :) A mai napig nem ért semmit a kőműves munkához de ezzel keresi a kenyérre valót  :) Szóval neki is 0 tudása van ezen a területen és mégis megél(t eddig mert ugye most a kőműves ipar a padlón de ez más téma) És ez miért ne lehet ne így a wow szervereknél? Ha keres olyan embereket akik megcsinálják helyette a munkát ő pedig cserébe biztosít mindent akkor nincs ezzel semmi probléma szóval szerintem lelehetne szállni erről a témáról :D Jó 1-2 ilyen megjegyzés még poénos is lehet de már nekem kezd elegem lenni  abból hogy "Apoldar mekkora egy csicska mert hogy van 200 player a szerverén és nem ért semmihez"


wizard

igaza van LuXXor-nak, mindannyian voltunk kezdők, és mindannyiunknak segítettek, abban hogy most itt legyenek és másoknak tudják átadni tudásukat/megosztani velük. és ezért szerintem senki sem kell cikizni, mert értelmetlen hülyeség. mintha az ember csak saját magát szidná mert ős i volt ugyan ilyen mikor még nem értett hozzá. :-\ ;)

$0undX

Pontosan! Szerintem kifejtett

Bobby

OFF:
#include<$0undX.hsz>

Régóta olvasgatom a fórumot, néha ovodában érzem magam némely megnyílvánulásnál :)

1. Google a barátod, wiki a barátnőd. Én is ennek a híve vagyok. Viszont ami tény azért van ez a fórum, hogy segítsünk egymáson.

2. Viszont a szerény véleményem is az lenne, mint $0undX barátunké idezet_$0undX();

Viszont szerintem annak sincs értelme, hogy minden vacakért egy új topic, ami egyébként kb. 5 perc google-val vagy egy kis olvasással megoldható. Ha meg nem tud angolul akkor tanuljon meg vagy szerezzen be megfelelő embert.

No de téma túltárgyalva :) bb
ON:
Peace and WoW!

Raisen

Hát én amondó vagyok hogy egy tulajnak illene tudni ezeket mivel a fejlesztők elcsesznek valamit és nincsenek gép előtt resi után derül ki a dolog szopás van mert másra kell hagyatkozni 2. része a dolognak én mindig úgy vagyok vele hogy a fő admin irányítja a szervert csakhogy ha nemtud semmit akkor kicsit lenézem mivel ne mondja már meg olyan ember mit csináljak ha ő lóf***szt nem ért a dologhoz.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

LuXXoR

Raisen: A tulaj sincs mindig gép előtt
A mondandód többirészére csak azt tudom mondani amit itt már anno leírtam szóval olvass kicsit fentebb

Powered by EzPortal