Privát Wowhead

Indította caesarwow, 2010 november 10, 11:30:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Alien Workshop

Idézetet írta: castor Dátum 2010 november 13, 01:10:14 DÉLUTÁN
Az egyes php-kban lesznek gondjaid, mivel azóta változott 1-2 dolog a Trinityben, főleg a auth adatbázisban.

Azt ő is gondolta szerintem, hogy ott, de amúgy szerintem igazad van mindenki csinálja meg saját maga ^^

caesarwow

#16
Köszönöm castor.Legalább te egy nem "leoltalak, mert kevesebbet tudsz" fórumozó vagy. Nekem azzal van problémám, hogy az adatokat nem importálja be rendesen a mysql. A php-ban már nagyjából megoldottam a dolgokat, csupán a set bonusokkal és az item statokkal van probléma, jelenleg ezeket javítom. Ha az sql-ekre van vmi ötletetek szívesen fogadom.

Módosítás:Sound azt hiszem félreértettük egymást. Én az sql részére gondoltam, mert nálam valamiért ugye az is hibás, és arra gondoltam.

Módosítás:Ja, és nem tudom ki mínusz respectezgetett, de nagyon szépen köszöm. ^^

castor

Mit használsz sql importra?

$0undX

Akkor megint -.-" -a karma rendszernek tök8 sry

caesarwow

#19
Próbáltam Navicatet is a végén, de alapból Sqlyog-ot.

Módosítás: Ha esetleg lenne ötlete, hogy mit csináljak a factionökkel, hogy rendesen látszódjanak, mert nekem csak üres sorokat mutat és nem jövök rá a hibára.

castor

Az a baja, hogy az angol (xy_loc0) értékek nincsenek megadva, csak a ruszki (xy_loc8). Ezt neked kell bevinned az adatbázisodba. A factionoknál például az aowow_factions tábla name_loc0 mezőit kell megadnod, hogy angol nyelvnél is látszódjon. Az itemseteknél adnék egy tippet, nem az összes kijavított setet mutatja valamiért, de ha szóközzel kezded az adott mezőt, akkor már megjeleníti és a design is marad :)

caesarwow

Köszi castor, de nekem csak üres vékony csíkokat ír így is angolnál, de orosznál meg rendesen. Már átnevezni is próbáltam a táblákat mysql-ben, de úgyse jó.Vmi ötlet?(Már csak az hibás a többit megcsináltam. :S)

castor

Ha kijavítottad az adott mezőt és még mindig semmi sem jelenik meg az azért van mivel cache-el a dolog. Configban állítsd be 1 sec-re a cachelést amíg javítasz, és akkor ctrl+F5-el már biztos, hogy a frisset tölti be.

caesarwow

Köszönöm.A catche eszembe nem jutott volna. Mondjuk én nem állítottam át, csak töröltem őket. :D

IrOn

#24

Gameka

#25
Bocsanat az off-ert, de nem akartam uj temat inditani, es most talaltam, hatha jol jonne valakinek. :)

(nem probaltam ki, csak ac-weben nezegelodtem websablonok utan, es erre is rabukkantam)

https://github.com/darki73/Freehead

TrinityCore 3.3.5 (build 12340) kompatibilis aztat irjak rola.

valakinek talan meg valamire jo lehet. :)

ui.: meg egyszer elnezest az offert!

Powered by EzPortal