Trinity core 3.3.5a Részletes leírás

Indította Hellzate, 2010 november 24, 01:30:12 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

dark89


Devis

hát nálam iccben és ulduarban mindenki megvan :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

dark89

melyik emut és adatbázist használod?? és persze a a maps/dbc honnan szedted le?? mert nekem icc ből 3 boss hiányzik:) df nem megy:( és ulduárban  algalon-t hiányoltam:( szóval nekem kellene egy leírás h melyik emu adatbázis stb

castor

Trinitycoreban a dungeon findert a configban tudod bekapcsolni.
ICC Blood-Queen Lana'thel-ig van scriptelve tc által.

dark89

köszi a választ

amugy a configot hol találom??
a worldserver configra gondolsz?? vagy az adatbázisban??

castor

természetesen a wordserver.conf-ról van szó

tpaxika

Üdv.Lenne egy kis problémám, mindent megcsináltam, de a worldszerver elindul de Loading Creature Data.. megáll a betöltés.
Itt van a szerver.log http://data.hu/get/3366671/Server.log

dark89

 HIBA:
Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Host '79.121.120.16' is not allowed to connect to this MySQL server.

Update your >>> ReggAcc configuration <<<
Check configuration file - hosts, usernames and passwords.


Segítségeteket köszi!

castor

Az adott host nem kapcsolódhat a mysql szerverhez
jelszó, felhasználónév megfelelő?

dark89

azt adtam meg amivel a navicattel csatlakoztam rá az adatbázisra atz a jelszót és felhasználó nevet.
nyilván felhasznév:root jelszó: amit én megadtam a mxsql telepítésénél.
szóval nem értem az egészet:(
aki tud segítsen pls! köszi előre is!

caesarwow

Ismerősömnek is volt ilyen problémája. Valószínűleg mysql hiba, vagy a windows blokkolt valamit, mert neki csak a windows reinstall segített.

styxi

Sziasztok!
Nekem olyan problémám akadt rögtön az elején hogy a .NET Framework 3.5 telepítése közben(kb:70%-nál)
hiba üzenetet kapok hogy telepítenem kell a windows installer 3.1 es verzióját. Amikor letöltöttem és telepítettem kérte hogy inditsam ujra a gépet, ujra indítás után viszont meghal a gépem(nem tölti be a tálcát,kivágás/másolás egyszerűen nincs és semmi adatot nem is tudtam elmenteni)
több ször is próbáltam és mindig ez lett a vége.
valakinek nincs tippje mit ronthattam el?
Előre is köszönöm.

Shyro

Szia styxi!

A .NET FW 3.5-ás verziója tartalmazza a 2.0-át és a 3.0-át is. Indulj tiszta lappal, szedd le nyugodtan a már fentlévő .NET FW-öket. A 3.5-ös verzióhoz pedig Windows Installer 4.5 szükséges. Utána menni fog remélhetőleg.

Skyne

Hát ha win installer 3.1 telepítés utáni restartnál eltűnik a tálcája meg stb. és többször is próbálta akkor valszeg újrahúzta a windows-t tehát tisztalappal indult :D. viszont abból hogy külön kell telepíteni installer 3.1-et következik hogy XP Sp2, ebből pedig következik a kérdés hogy miért 10 éves OS? Ráadásul ilyet nem láttam még hogy win installer egymásután többször így megfekteti, honna szedted le a win installer telepítőjét? tiszta winXP telepítő vagy módosított?

styxi

Az installert innen szedtem le -> http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=889482fc-5f56-4a38-b838-de776fd4138c&displaylang=hu
Az xp nem eredeti.
Akkor kb ez azt jelenti hogy dobjam el az xp cd-t és szerezzek egy másikat?  ??? ;D

Powered by EzPortal