[4.0.0] Blizz weblap

Indította Roamer, 2010 november 25, 08:19:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Devis

nekem most jelenleg chrome al csk egy fehér lapot tölt be :) de majd megnézem később mi baja van :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Roamer

elvileg úgy van beállítva, hogy ha felteszed netre, akkor a cataclysm mappába kell betenni, mert arra a mappára vannak a hivatkozások
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Roamer

"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Raven

Nekem sikerült. Köszönöm!Gratulálok szép munka  :D Várom a következőt  ;)


Devis

Idézetet írta: Roamer Dátum 2010 december 01, 04:41:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Devis Dátum 2010 november 29, 09:21:22 DÉLUTÁN
jaaah...akkor újra felrakom :D
Sikerült üzembehelyezni?

igen igen most h mappástúl mindenestűl feltöltöttem tökéletes :) +1 et adtam is már :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

hodobaj

Szép munka, de nagyon nagy 55mb, ebből 50mb biztosan szemét ahogy átnéztem minden féle Blizzard logók etc.

Off:
Kár, hogy HTML mert ahogy én vettem észre eddig legtöbb munkám a Html oldalakkal volt és letöltések és népszerűség tekintetében magasan a legrosszabbak.

heeros

ha volna aki segitene nekem egy egyedi weboldal kialakitásásba meg köszönném...e107 -et használok de elég volt a sablonokból...:(

Roamer

Idézetet írta: Hodobaj Dátum 2010 december 03, 04:51:13 DÉLUTÁN
Szép munka, de nagyon nagy 55mb, ebből 50mb biztosan szemét ahogy átnéztem minden féle Blizzard logók etc.

Off:
Kár, hogy HTML mert ahogy én vettem észre eddig legtöbb munkám a Html oldalakkal volt és letöltések és népszerűség tekintetében magasan a legrosszabbak.
Köszi és tudom, hogy nagy tartalom, meg hogy sok benne a fölösleg, de még én is csak barátkozok a weblapszerkesztéssel ^^" Nem vagyok jártas annyira még benne. Most is dolgozok egy weblapon, ami remélem kicsivel jobb lesz szerkezetileg ^^"

Idézetet írta: heeros Dátum 2010 december 05, 11:07:24 DÉLELŐTT
ha volna aki segitene nekem egy egyedi weboldal kialakitásásba meg köszönném...e107 -et használok de elég volt a sablonokból...:(
Én segítenék szívesen, csak az a gond, hogy még én is kezdőnek számítok ilyen szinten ^^"
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Action

Gonosz módon betippelem, hogy HTTrack az alapja. :)
Ezzel annyi a gond, hogy tényleg a 90% felesleg a másik pedig, hogy nem elég rugalmas.
HTML szép és jó mindaddig amíg nem egy szerver honlapja vagy egy webshop-é.

Ezzel nem lehúzni akartam, gyakorolni tökéletes csak sajnos szerver honlapnak nem jó. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Roamer

Esetleg kisebb segítséget kaphatok, hogy hogy induljak akkor neki?
Mármint hiába nézegetem hogy mit hogy merre, nem igazán tudom még, hogy mi fölösleg és mi nem :S
Mellesleg most perpill html-ben csinálok megint egy weblapot szerver webhez. Ha olyanokhoz nem igazán passzol, akkor hogy kellene megírni?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Action

Azért mert mindig hírt frissíteni macerás, folyamatosan html-be böngészni...
Egyszerűbb PHP-ba egy admin panelen keresztül igazgatni a webet. :)

Egyébként Adobe Dreamweaver-be kezdj el kutakodni egy picit, sokat segít a tanulásba.:)
Kezdj el egy header - content - footer felépítést.
Adj az oldalnak tetőt és talpazatot illetve egy köztes információmegjelenítésre szolgáló területet.
+ a menü és egyéb finomságok. :)

A HTTrack, ha azzal csináltad, nem csak az adott oldalt szedi le hanem a hivatkozásokba is beletölt, sok felesleges reklámoldalt leszed, stb.
Ettől lesz kacat, az maximum kiindulási pontnak jó.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Devis

sztem ha erre az oldalra raknál admin területet az nagyon jó lenne ;)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Roamer

Idézetet írta: Action Dátum 2010 december 06, 07:27:13 DÉLUTÁN
Azért mert mindig hírt frissíteni macerás, folyamatosan html-be böngészni...
Egyszerűbb PHP-ba egy admin panelen keresztül igazgatni a webet. :)

Egyébként Adobe Dreamweaver-be kezdj el kutakodni egy picit, sokat segít a tanulásba.:)
Kezdj el egy header - content - footer felépítést.
Adj az oldalnak tetőt és talpazatot illetve egy köztes információmegjelenítésre szolgáló területet.
+ a menü és egyéb finomságok. :)

A HTTrack, ha azzal csináltad, nem csak az adott oldalt szedi le hanem a hivatkozásokba is beletölt, sok felesleges reklámoldalt leszed, stb.
Ettől lesz kacat, az maximum kiindulási pontnak jó.

Nem használtam hozzá HTTrack-et, csak notepad++ -t. Dreamweaver-ről hallottam, de még nem néztem rá. Nekünk Kompozer-t tanítottak a gimiben használni, de az ilyenekre nem igazán jó, csak egy egyszerű sablonos weblapra, vagyis amennyire minket megtanítottak rá.

Idézetet írta: Devis Dátum 2010 december 06, 07:49:31 DÉLUTÁN
sztem ha erre az oldalra raknál admin területet az nagyon jó lenne ;)
Szívesen megpróbálnám, csak nem tudom hogyan kellene belekezdeni ^^" Hogy őszinte legyek, gondolkoztam rajta, hogy teszek rá, de az még kicsit később jött volna, mert elsőnek az alapokat szeretném még elsajátítani. :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Powered by EzPortal