WoWerrorossá vált terül :S

Indította bacsa, 2010 november 28, 12:54:47 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

bacsa

Üdv.
Egy npc-t akartam lehelyezni Gm islandra viszont amint raktam volna le puff wow error azóta nem lehet Gm islandra bemenni.
Hogy lehetne ezt megszüntetni ? Vmi olyasmire gondolok az npcnek a scriptjével lehet vmi gond.. (Alapból bennevolt a trinity emuba az az npc)

Hiba:
http://noob.hu/2010/11/28/error.JPG



Andy

Amennyiben tényleg a lerakott npc a gond, akkor a creature táblában (NEM creature_template) rákeresel. Ami az npc entry-je, ebben a táblában az id. Ki fogja írni, hová vannak lerakva, és ami megfelel a GM island koordinátájának, azt egyszerűen törlöd.

bacsa

Idézetet írta: Andy Dátum 2010 november 28, 01:06:46 DÉLELŐTT
Amennyiben tényleg a lerakott npc a gond, akkor a creature táblában (NEM creature_template) rákeresel. Ami az npc entry-je, ebben a táblában az id. Ki fogja írni, hová vannak lerakva, és ami megfelel a GM island koordinátájának, azt egyszerűen törlöd.

Vmiért csak a creature_template táblából töröltem én :S
Töröltem abból is így jó lett  :)

Andy

A 2 tábla közt annyi akülönbség, hogy a creature_template táblában minden npc benne van, ami megalálható a szerveren, a creature tábla viszont azt tárolja, hogy hová vannak lerakva.

Ezért mondtam, hogy utóbbiból töröld csak, mert akkor még az adatbázisban megmarad az npc, és esetleg lehet javítani, ha rájössz, mi a gond vele.

Powered by EzPortal