Fagynak az emberek BGn és Aréna gondok

Indította Xvid, 2011 március 05, 01:59:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Xvid

csáó all  nyitottam 1 topicot mert volna 1 olyan problémám h bg n fagynak a raidok tehát van amikor a horda van amikor az ally nem válaszol csapatostól a wow juk a szerverre és csak bezárni tudják mi okozhat ilyen problémát ?

a másik meg mikor elmennek Arénára bemennek letolják kijönnek már nincsenek partyban és rein velik 1 mást már besem hivja őket :O

ezek milyen gondok lehetnek Tc t használok és elözö rev ekben is találkoztam ilyannal

wandermaster

Idézetet írta: infected Dátum 2011 március 05, 01:59:31 DÉLUTÁN
csáó all  nyitottam 1 topicot mert volna 1 olyan problémám h bg n fagynak a raidok tehát van amikor a horda van amikor az ally nem válaszol csapatostól a wow juk a szerverre és csak bezárni tudják mi okozhat ilyen problémát ?

a másik meg mikor elmennek Arénára bemennek letolják kijönnek már nincsenek partyban és rein velik 1 mást már besem hivja őket :O

ezek milyen gondok lehetnek Tc t használok és elözö rev ekben is találkoztam ilyannal

Tök érdekes de, ha másnak ilyen gondja nincsen valami patched forráskódba nyomva? vagy forráskódban volt valami cink esetleg db-be van kissé beletúrva. Én 1 hónapja foglalkozok törtökkel megint, és eddig még efféle gondom nem volt (r10400 - r10800).
Sztem tedd újra world db-t, ha megoldható + uj tiszta exe, én ezt csinálnám.
Egy picit olvasd át azért mert pl: "rein velik" mondjuk re-invelik :D am no para.
És sok sikert. 8)

Xvid

köszi v éleményt énis ide jutottam majd kiderül h mi lessz belőle :)

Powered by EzPortal