CactusEMU 4.0.3

Indította Raven, 2010 december 05, 08:19:01 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

ident

Egyelőre "csak" annyi, hogy be tudsz loginolni, karaktert tudsz készíteni és be tudsz lépni a world-be. Ez azért nem semmi, hisz ez volt a fő gond eddig. 1-2 hónap múlva talán már jobban használható lesz és működni fog pár alap funkció is, addig inkább csak fejlesztői szintű a dolog, playereket senki se várjon még legalább 4-5 hónapig (azaz játékra alkalmas emu-t). Ezalatt a Trinity csapata is dolgozik a háttérben, amint valami publikálásra alkalmas emu-t összedobnak ki lesz írva (forrás: TC fórum KingPin).
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Hellzate

Nem értem mi van komolyan beta verzió nagyon jó volt mostanihoz képest. Problémáim nem lehet worgent goblint csinálni ahogy fly modba megyek textúra szétmegy és lefagy a szerver mint ha dc lenne alt + f4 kívül más nem segít + valamikor karaktert is úgy csinálja hogy ki kell lépnem kül nem jó :S Azért írom csak mert a bétába ez mind ment nagyon is jól + new spellek is

Raven

OK! Köszi az infót. Na és  kinek van már meg a Cata? Valaki blizzen nyomja már?

Skyne

Idézetet írta: Raven Dátum 2010 december 07, 07:48:13 DÉLUTÁN
Na és  kinek van már meg a Cata? Valaki blizzen nyomja már?

Jelen! :Đ (nah persze nem vettem meg, letöltöttem + trial xD)

Hellzate

Végezetül nem is csodálkozok rajta mivel elég friss + Trinitycore b10518 for 335a ba sincs még icc teljesen scriptelve utolsó két boss nincs bc nél is így volt mire wotlk kijött addigra bt Nagyából scriptelt volt. Úgyhogy jó idő lesz még egy stabil szerver készül cataclysmre.

ident

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 december 07, 07:49:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Raven Dátum 2010 december 07, 07:48:13 DÉLUTÁN
Na és  kinek van már meg a Cata? Valaki blizzen nyomja már?

Jelen! :Đ (nah persze nem vettem meg, letöltöttem + trial xD)

Néztem a fórumokat, volt aki már 8 perc után realm first Illustrious Grand Master Cook volt :D Tőlünk vagy nyolcan nyomják eredetin, de még nem beszéltem velük, voltak akik írták még, hogy be sem tudtak lépni, mások meg simán beléptek. Facebookon is írta 1-2 ismerős hogy ma nem is megy se dolgozni se suliba (kockááák) :D
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Raven

Idézetet írta: ident Dátum 2010 december 07, 07:54:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 december 07, 07:49:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Raven Dátum 2010 december 07, 07:48:13 DÉLUTÁN
Na és  kinek van már meg a Cata? Valaki blizzen nyomja már?

Jelen! :Đ (nah persze nem vettem meg, letöltöttem + trial xD)

Néztem a fórumokat, volt aki már 8 perc után realm first Illustrious Grand Master Cook volt :D Tőlünk vagy nyolcan nyomják eredetin, de még nem beszéltem velük, voltak akik írták még, hogy be sem tudtak lépni, mások meg simán beléptek. Facebookon is írta 1-2 ismerős hogy ma nem is megy se dolgozni se suliba (kockááák) :D

Láttam facebook-on hogy 1-2 üzletben party-t szerveztek és éjféltől lehetett megvásárolni. Bíztos szuper buli volt  :D

Hellzate


Raven

ncore is ilyenkor nem működik  :( , lehet hogy ott már fent van és letölthető..

Skyne

nincs, a makis magyar ilyen oldalon van onnan szedtem de külföldi openeken is biztos van, de ne itt warezoljunk

Raven


Andy

#71
Bocs a "warez"ért, de már letölthető a cataclysm magyar torrentről is. Beload  ;)
Konkrétan 4 napja tették fel xD

Raven


Raven


Hellzate

Nem az a fő gond hogy nincs worgen meg goblin hanem hogy a szerver alapból lefagy ahogy teleportolsz és mikor töltöd be world szervert dobja az errorokat rendesen.

Powered by EzPortal