CactusEMU 4.0.3

Indította Raven, 2010 december 05, 08:19:01 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Hellzate

#75
Inkább Keresek beta szervere valami frissebb revet mert az működik. :D Jah a Diamond core volt ami működött nekem

Armani

#76
Sziasztok !

Összeraktam egy CactusCore Revision -t amit most meg is osztok veletek !

CactusCore Revision 4.0.3a (13329) (VisualStudio 2010)   Full Filebeam Link.:
CactusCore Revision (x32) Filebeam Link.:  Uploaded: 2010.12.14

Tartalom:

Új DBC fájlok
Új Adatbázis ( CactusDB 2.0 )
Regisztrációs oldal

Amit tudni kell , maps fájlokat nem tartalmaz használd a 3.3.5 -ben használt fájlokat.
Goblin / Worgen készíthető használható !
Parancsok 90% müködik
- .tele
- .modify speed
- stb , stb

Adatbázist 2 félképp raktam bele egyik becsomagolt ( .rar ) már importált amit csak ki kell csomagolni és már használható is és a másik meg ( .sql ) fájlok ha valaki szeretne importálgatni.
Mindenkinek adott a választási lehetőség.

Ha esetleg valakinek valami nem tiszta akkor szóljon !
A Szerver tesztelve működik , bár a régi törzsgyökeres tagok tudják már hogy teszteletlen Szervert nem adok ki a kezem közül. ;)

Lesz folyamatos Frissítés ! A szokásos helyen megtalálható lesz Link.:

Jó szórakozást mindenkinek !

Üdv
Armani

Ui.: Senki ne élje bele magát hogy holnaptól ez fogja használni éles szervernek , mert aki így tesz az meg is érdemli :D  Ez csak és kizárólag TESZT szervernek alkalmas !!!

Raven

Üdv!

Az item,vendor,npc,mob,loot  működnek? Én is pont ezzel szórakozom, ha kész lesz feldobom tesztelésre. 

Armani

Annyi időm nem volt , hogy megnézem pontosan mik működnek benne de ez az eddigieknél jobb :)

Raven

#79
OK! Leszedtem tesztelgetem.Köszönöm! ;)
Teszteltem. Észrevétel: a characters és world db-ben hibás táblák vannak,nem indul el szerver.
Kicseréltem a táblákat és úgy működik. 

Armani

Pedig hibátlanul beimportálta az adatbázist :(
A lényeg , hogy megtudtad oldani :)

Raven


Raven

#82
Ezt is feltudjátok használni:
http://www.megaupload.com/?d=D43J0T1B


Armani

Köszi Raven megnézem őket , hátha lesz belőle valami :)

Andy

Ehhhhe. A mostani 3.3.5 world db-t át toltam cactus alá, belepakoltam a frissítéseket. Gondoltam meglesem, mennyire kötekedi vele. Hát nem mondnám, hogy erre lett kitalálva  ;D

Raven

Jó reggelt! Én is azzal szórakozom hogy próbálom a régi fajokat a 4.0.3-ban működésre bírni (npc,mob stb.) Az új fajoknál Gilneas City, Kezan-ban már vannak npc,mobok betelepítve.

A régi fajoknál ezek már működnek:
-Thunder Bluff
- Dustwallow Marsh
- Silithus
- Winterspring
- Teldrassil
- Darnassus
- Echo Isles
- Orgrimmar

Andy

Raven, nem tudsz valahol értelmiségi dbc + map fileokat? találtam ac-weben egyet, de sajna okádja a dbc gondokat...

$0undX

használd a friss extractort, azzal faszán megy...

Andy

Oksa, de abból hogyan tudok exe-t kreálni? csak sima cpp, meg .h file-okat találtam, semmi project file.

$0undX

hát cmake-el össze pakolod és a confignál beállítod hogy compile with "TOOLS" és "INJECTOR" egyszóval úgy a "felső résznél" minden be legyen pipálva, az generál projectet, leforgatod, (nem felejted átteni release-re) , és a leforgatás után a win/bin/Release/ mappából kiveszed az extractor.exe -t, bemásolod a wow mappába, elindítod, és örülsz. :D

Powered by EzPortal