Cataclysm Faj-Kaszt kombinációk Lich Kingre!

Indította Explo, 2010 december 07, 08:59:23 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

ohh ez érdekes, megnézném de ez a megaupload kerek 4kval eteti velem a biteket :( feldobnád valahova máshova?  ::)

Roamer

Én már be is inportáltam, most indul a szeró, hogy megnézzük tényleg jó-e :P
De már előre megéri a +1 respectet :D
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Raven

Idézetet írta: Roamer Dátum 2010 december 07, 09:22:10 DÉLUTÁN
Én már be is inportáltam, most indul a szeró, hogy megnézzük tényleg jó-e :P
De már előre megéri a +1 respectet :D
És működik ?

Roamer

Hát működni működik, de ilyen patch-elős módszerrel. Be kell másolnod a locale-enUS.MPQ-t a wow-od data enUS mappába és úgy működik vele. Ha nincs berakva, akkor nem működik.
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Skyne

Ahh éreztem, pislogtam is volna ha a kliens ezeket a kombókat a szervertől kéri le, nembaj attól még hasznos, köszönjünk :)

Roamer

#6
Végülis a játékos wow-jában semmi kockázat, szóval ha valamelyik szerver használni szeretné, akkor lehet, csak annyit kell a játékosnak csinálni, hogy a locale-enUS.MPQ-t átkereszteli másik névre és később visszakereszteli, ha nem akarja meghagyni a módosításokat.
De amúgy tényleg hasznos :D

Edit: Most teszteltem a troll druidát. Amint beléptem, megkapta az alap ruhákat meg fegyverzetet, szóval armor szinten minden okés. Druid spelleket megtudja tanulni a tanártól és használja is őket, egyszóval hibátlanul működik. Gondolom ez a többi kasztnál is így van. :)
Nagyon szépen köszönjük Jewel, hogy megosztottad velünk :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Skyne

Működik az szépen hisz ha kézel/php-val átírod db-ben a race/class id-ket akkor is működik szépen. itt csak annyi kelelett hogy a kliens tudja karater készítésnél hogy ilyet is lehet, ehhez kell ugye a patch :)

Explo

#8
Nincsmit :) Örülök ha hasznos, különben ott a fix verzió is, az MediaFiren van :D
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

ScymeX

Hmm, és mi történik ha .mpq fájlt bemásolod ahova kell, de viszont a szerver nem támogatja?:D (Gondolom core-ba is kell, nem néztem meg :P )

Furcsán néznének rád ha egy nagyobb szerveren csak úgy be sétálnál egy orc druiddal orgrimmar-ba :P

Skyne

nahja erre kiváncsi lennék, de ha jólemlékszem ha playercreateinfo táblákban nemtalálja a megadott kombót akkor nemcsinálja meg a karit

Roamer

Most néztem Tauri-n. Jelzi, hogy lehetne készíteni, de amikor meg akarja csinálni, akkor azt írja ki, hogy: Error creating character.
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Explo

Hm, irtam a cikk elején, hogy egy külföldi fórumon találtam, ott azt, hogy tesztelve van és műküdik. :)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Roamer

Működni működik, a saját szerveremen is működik, ha a játékos bemásolja a wow/data/engb(enus) mappájába a szükséges patch file-t, de ha nincs az sql file beimportálva a szerver adatbázisába, akkor nem tudsz karaktert létrehozni.
Példának: az én szerveremen, ami most a gépemen van teszt ként, lehet troll druidát csinálni, mert a szerver world adatbázisába be van importálva az sql file, de a tauri szerveren nem tudsz csinálni troll druidát, mert a taurisok nem importálták be a world adatbázisba a szükséges sql-t, ezért a core nem engedi, hogy létrehozz ilyen kasztot a trollnál. :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

LuXXoR


Powered by EzPortal