Cataclysm Faj-Kaszt kombinációk Lich Kingre!

Indította Explo, 2010 december 07, 08:59:23 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Explo

Szinte esélytelen, hogy azt megcsináljuk :D Meglehetne valahogy de szerintem nem érdemes belekezdeni sem
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Explo

Készülget szerverem is :) Bár elején nem fogok ilyen Catás dolgokat belerakni :D
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Devis

azt szeretném kérdezni h ezekre db ben melyik táblában lehet ruhát adni? :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.


Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Explo

Idézetet írta: Roamer Dátum 2010 december 08, 07:27:06 DÉLUTÁN
Működni működik, a saját szerveremen is működik, ha a játékos bemásolja a wow/data/engb(enus) mappájába a szükséges patch file-t, de ha nincs az sql file beimportálva a szerver adatbázisába, akkor nem tudsz karaktert létrehozni.
Példának: az én szerveremen, ami most a gépemen van teszt ként, lehet troll druidát csinálni, mert a szerver world adatbázisába be van importálva az sql file, de a tauri szerveren nem tudsz csinálni troll druidát, mert a taurisok nem importálták be a world adatbázisba a szükséges sql-t, ezért a core nem engedi, hogy létrehozz ilyen kasztot a trollnál. :)

Roamer, ez magától értetődő, hogy csak azon szervereken működik, ahol importálva van az adatbázisba, amúgy nálam is megy. :) De még tesztelek rajta 1-2 dolgot, ha valami hibát találok benne rezgek. :)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Explo

Egy ideig nálam ment rendesen, de vannak hibái. Szóval komoly használatra szerintem alkalmatlan.
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Powered by EzPortal