Worgen és Goblin Faj/Kaszt kombó

Indította Roamer, 2010 december 07, 10:17:22 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Roamer

Szülőtéma:
http://infobarkacs.hu/index.php?topic=5322.0

-Ident-


Ezek alapján azt meg lehetne oldani, hogy a worgen és a goblin indítható legyen?
*tudom ez nagyo n00b kérdés volt, de merészkedtem megkérdezni, mert az ilyenhez nem értek ^^"*
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Skyne

ott már komoylabban kell belenyúlni az emulátorba, de elviekben igen, a mostani fajok mintájára létrekell hozni azokat is, + szintén kliens módosítás (itt lenne valószínűleg gond hogy mikor az új fajból csinálsz egy karit akkor mien race ID-t küldjön a kliens) de egy php-ból lazán megoldható készítesz egy pl orc sámánt, kilépsz weboldalon átállítod goblinra belépsz és jee

Roamer

Azthiszem értem. De gondolom ilyennel még senki sem nagyon próbálkozott igaz?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Skyne

Ez így nemigaz :D de nincsennek már meg a kódjaim :(

Roamer

Gondolom nem is lesz meg rá az esély, hogy valami hasonlót csinálj egyszer :)
Én megpróbálkoznék vele szívesen, csak nem tudom hogy kellene xD
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Skyne

hát egyszer talán ha nagyon szépen megkérnek... :P

Roamer

Ez akkor most gonosz lesz, de ha nagyon szépen megkérlek és ha lesz rá időd, akkor megpróbálnál írni egyet? :$
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Skyne

#7
meglátjuk, ha lesz időm, ránézek, de azt ugye tudod hogy ezér a szép kis chatelésünkért még kapni fogunk? XD (modibácsiik  ::) kérhetünk egy takarítást/hsz összevonást  :-X :-\)

Köszönjük Ident :)

Explo

Szerintem megvalósítható lenne :D De ahoz mint előttem is említették belekéne rendesen nyúlni a dolgokba, az a biztos ha megvárjuk a Cataclysm-t :P
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.


Roamer

Skyne, ha kell segítség és tudok valamiben segíteni, akkor szólj! :) Szívesen segítek :D Főleg, mivel tényleg jó lenne megcsinálni. :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Skyne

egyenlőre a NeoCore23 projectre fekszünk rá + ottvan az Emerald World is, elviszik az időmet de miest kicsit nyugi lesz nekiesek, majd sikítok :)

Nonszensz

Ascenten már volt ilyen, db-ben volt egy tábla amiben benne voltak a fajok display id-i is...ezt ha átírták worgenre vagy goblinra akkor ingame ugy nézett ki, csak kari választásnál nem...ezt trinityn lehet kivitelezni?

pl: orcból goblin, az orc diplaye helyett goblin dispet megadva

kagebunshin


Nem meglévő fajt akarnak lecserélni, hanem újként berakni, akárcsak az új faj/kaszt kombinációkat.

Trinity-ben is van rá lehetőség. Kis core módosítás kell hozzá. Próbálkoztam már vele viszont nálam mindig wowerrort produkált amikor benéztem a fodrászhoz
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Turmixx

Amennyiben goblint szeretnétek az megoldható, eleve bent van a kliensben több más fajjal együtt. Ha azonban saját fajt akartok vagy variálható cast-okat klienst kell modolni. (van egy másik mód is de akkor csak dbn keresztül modolhatók a castok pl ha már kész a kari) Magam is átírtam már az emut hogy legyen pl skeleton faj stb. de ehhez azt a rendszert kell megváltoztatni ami ellenőrzi hogy ezt ne tehesse senki + hozzá kell adni stat adatokat faj kaszt combókban stb.stb. csak ízelítő.... nem egyszerü a catára meg legalább fél évet várhatsz vagy többet amíg nincsenek meg az opcode-ok....

Powered by EzPortal