[NeoCore]Fejleszt?ket keres

Indította $0undX, 2010 december 11, 10:06:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

$0undX

Sziasztok!

Mint tudj

tunnr

ekkora tolongást komoly szomorú h ezen a fórumon szinte senki nem ért semmihez mindenki csak a szervereket csinálja...(tisztelet a kivételnek)

$0undX

sajnos ez igaz, vagy ennyire nem ért hozzá senki vagy mindenki leszarja hogy mit hozhatnánk ki ebből a jó kis projectből, vagy 1 kicsit ez is kicsit az is.

tunnr

eddig mindenkinek sírt a szája a cata után... most h kijött a cata és meg lett csinálva törtre senkit nem érdekli mert majd a tc megcsinálja... ezzel csak egy gond van h a tc nem fog átállni catára...

Roamer

Én szívesen csatlakoznék a projecthez, csak az a gond, hogy nem vagyok jártas c++ban és hasonlókban. Még csak manapság ismerkedem vele, szóval sok hasznomat nem vennétek, sőt lehet lelassítanám a csapatot, de ennek ellenére ha bármiben tudok segíteni, akkor azt szívesen teszem, szóval én beszállnék ha lenne rá lehetőség.
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

$0undX

Hát figyelj, szívesen látunk másokat mint felhasználója munkáinknak vagy bug jelentőként, de ha tényleg nem értesz se a db-hez se a c++ hoz akkor gyakorlatilag nem tudsz érdemben hozzá tenni a munkához fejlesztési szinten, ebből következőleg tényleg lehet jobb ha inkább felhasználói szintről közelíted meg a dolgokat. :)

Devis

hát én db hez konyítok, de csak mint ilyen hobby avagy creature ben ezt azt csinálni + objectekek, meg questek, de sztem van érzékem db hez mert minden szutykot megtanulok benne pillanatok alatt. :D de őszintén kissé parázok ettől a fejlesztői micsodától ezért nem jelentkezek :D
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

tunnr

devis nem kell parázni tőle én úgy kerültem be fejlesztőnek mint te én is paráztam eleinte csak bugjelentő akartam lenni aztán girosz mondta h felvesz és azóta csak dbt javítok(igaz coret is nézegetem:))

Skyne

Idézetet írta: tunnr Dátum 2010 december 15, 10:04:55 DÉLUTÁN
devis nem kell parázni tőle én úgy kerültem be fejlesztőnek mint te én is paráztam eleinte csak bugjelentő akartam lenni aztán girosz mondta h felvesz és azóta csak dbt javítok(igaz coret is nézegetem:))

"nézegetem" meg cseszegetem a többieket hogy ezt meg azt kéne :Đ am Devis, ez a töklámpa itt fölöttem (tunnr) sokszor az agyamra megy, egyszer már el is zavartam, de mégis ittvan, iszinyat lelekes, és szép lassan beletanult a melóba, még azt kéne elérnem nálla hogy egyszerre egy dologgal foglalkozzon, de az nehéz lesz :D, szóval, ha van kedved, akárcsak egy próba erejéig, kapd le az emut és a db-t hozzá, nézegesd, ha találsz hibát próbáld meg kijavítani stb. aztán meglátod magadtól hogy mennyire érdkel/tetszik stb. ha segítség kell itt, a mi fórumunkban, vagy irc-n is kérdezz bátran ;) (és ez mindenkire vonatkozik)

tunnr

töklámpa vagyok ;D ez jó :D jah és skyne most már nem mindennel fogalkozok, most már csak inkább a db-vel de van olyan is amikor belenyúlok a coreba :)

Devis

#10
hát ok megnézem :):) majd írok ha találtam valami értelmeset, bár egyedül sztem nem sokra fogok menni :) (mármint ingame bug találásban) lehet h én vok hülye, de emut és db t ne mtom letölteni (emuhoz jelszó és felh. név kell db link nem jó)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

NevemSenki

Ehhez én is hozzászólnék ha lehet.

Én Bugg-jelentő + DB " mahináló " lennék, ha lennék. És azért valamilyen szinten van is értelme a dolognak.
Azért nem akarok menni, mert engem valamiért visszataszít ez a Cata.
Én maximum! 3.3.5a-ig szeretek játszani és foglalkozni a dologgal. De inkább csak 3.3.3a.

Ha már $0und ott van, akkor ez csak jól sülhet el a fejlesztés. :)

Sok sikert nektek!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

$0undX

Köszi Senki :)
A többieknek meg:
Még mindig lehet jelentkezni...
...
Na azért ennyire ne tolongjatok :D :D

Bluerák

Szabadidőm inkább csak hétvégén van de ha kellek erre arra segítek szívesen, a munkámat ismered, ha kellek PÜ, vagy Msn.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

imdawe

Webfejlesztésben tudok segítségre lenni főként. Illetve adatbázis fejlesztésben is.
Szeretem az új dolgokat és gyorsan tanulok.:) Ha segíthetek pm.
Üdv Dawe.

Powered by EzPortal