WoW TBC 3.0.1 Patch WTF?

Indította .TouCH, 2010 december 18, 07:04:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

.TouCH

Kérlek titeket segítsetek! Felraktam a sima World of Warcraft Classicot( CD-vel ) Csak mivel nincs meg a TBC DVD-je ezért installerrel telepítettem, felrakta és 3.0.1-es patchen van mikor a Lich King nincs is fenn :S Nem lehetne valahogy megoldani, hogy 2.0.0-n legyen? :S És a bejelentkező képernyő is LK-s! Kérek valakit segítsen!
Tanulj egész nap, játssz egész este!

$0undX

Ez azért van mert ugye nem kötelező minden kiegészítőt megvenned ahoz hogy játsz eredetin, CSAK max nem lesznek meg azok az ingame dolgok (pl northrend, dk, stb...) , és ebből következőleg kissebb patchen is KÉNE legyél de NEM vagy mivel a patch problémát úgy hidalták át hogy gyakorlatilag akármilyen wowot felpatchelnek 3.0.1-re, na most ez a magyarázat, a megoldásra meg sajnos nincs ötletem, de minek neked 2.0 -ás patch ? :D

.TouCH

Mert fel akarom patchelni 2.4.3-ra és 3.0.1-ről elég nehéz :)
Tanulj egész nap, játssz egész este!

$0undX

Én úgy csináltam hogy felmentem akalózöbölpontkom (angolul persze, mivel konkrét warez oldalt linkelni annyira nem lenne szabad) , és beírod a keresőbe hogy world of warcraft 2.4.3 , és valamelyiket amelyiket sokan seedelik lekapod, szerintem ez a legegyszerűbb, ha valakinek van egyszerűbb megoldása az persze ne tartsa magában.

Action

Én sorba rakom fel a kiegészítőkkel és a patchekkel együtt. :)

Wowwikin vannak a patchek sorba, vagy torrent. :)
Hosszú folyamat, nagy adatmennyiség de biztos:)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Powered by EzPortal