Battle net emu pr

Indította $0undX, 2010 december 24, 08:35:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

$0undX

H

castor

Csak tudnám, hogy miért nem sql-t adnak...
Valamint nem is látja a mysql a bemásolt .frm fájlokat xD

$0undX

#2
Na ja, ezen

Skyne

Nincs ezzel semmi gond hülyebiztos a cucc ;) nem kell ide minden második ember nyavajgása :) sikerült visszaállítani az adatbázis fel is töltöttem, be is linkelem DE mivel az eredeti készítők sem hülyék nem tálcán tálalva adták át amit teljes mértékben megértek, így a fájl is titkosítva van, aki valamilyen módon bizonyítja hogy megérdemli az megkapja a jelszót, akinek ez nem tetszik, tessék ott vanlehet próbálkozni, lehet feltörni AES256-ot vagy frm-ből backupolni (utóbbi könnyebb) akinek ez nemmegy az ne akarjon szervert, tanuljon még :)

És végül a link: http://dl.dropbox.com/u/582518/BNET.ZIP

$0undX

#4
-

castor

Ugye ezek csak a tábla struktúrákat tartalmazzák?


castor

Akkor jó, nem volt túl bonyolult csak a wampot nem szerette valamiért.

$0undX

Nálam sima mysql-t se komálta :\ ,na nem baj, most már megvan szépen, várjuk az emut =)

Skyne

nemannyira van emu, pedig 31.e már elmúlt :(

wizard

tessék én ezért dobtam ki két év kemény munkámat... ma álltunk volna neki a kódolásnak és tessék. az "ECORE" fedőnevet kapta volna. egy multi battle.net 2 emulátor lett volna egyedi linux rendszerével. a wowtól a diablon keresztül az sc2-ig minden motorral fel lett volna ruházva!!. ennyit a magyarokról senki sem ismerte és mindenki csak őrültnek nevezett minket. ahelyett hogy bátorítottak volna minket, inkább meghúrcoltak.. hát ez van csávók.

(akiket esetlegesen érdekelné a projekt, és hinnének benne, azok lelki támogatását szívesen elfogadnánk. nem szégyen.)

anuka

Ebből csak én nem értek egy szót sem? ;D

Megax


wizard

sorry az értetlen post-ért.  :-\
akkor kifejezném érthetőben: ;)
a lényeg az páran haverokkal elhatároztuk hogy csinálunk valami nagy szabású dolgot. mindannyian blizz fanok vagyunk, és hát kitaláltuk az "ECORE"-t. egy olyan dolgot, ami minden BLIZZ szervert futtat egyidejüleg egy alkalmazásból (bármikor belenyúlhatsz, ellenőrizni tudsz benne mindent) stb... egyiknap rámírt egy ismerősöm, hogy mutatna egy linket. (itt a battle.net 2 emulátort mondta nekem) így a fejlesztői csapat nagyon lelombozódott. nem nagyon akartuk nyílvánossá tenni, mert ha nem jön össze ne bukjunk nagyot. de most már más a téma. 2 évet áldoztunk a felkészülésre, és itt nem fogjuk abba hagyni.   >:(

itt kérnék tőletek segítséget egy egyszerű kis dolgot. a következő lenne:

van olyan ember aki esetleg támogatna minket (lelkileg és szellemileg) és érdekelné-e ez a projekt?
ha volna esetleg ilyen ember, akkor azt kérem jelezze nekem.  :-[ :)
ha van rá érdeklődő akkor megcsináljuk.  ;) 8)

anuka

#14
És ez mennyivel lenne másabb/jobb, mint pl ez?

"2 évet áldoztunk a felkészülésre"

Ez alatt mit értesz pontosan?

Powered by EzPortal