[PROJEKT] SzerverLista 2.0 BÉTA + Letöltés

Indította Shyro, 2010 december 25, 08:45:51 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Shyro

SzerverLista 1.0 BÉTA

Egy olyan programot szeretnék bemutatni, amely segítségével játékosaink pár perc alatt tudnak, egyszerű módon szervert váltani. Ez a program a SzerverLista.

KATT!



WEBOLDAL

Mi a célja a programnak?
A szerverről szerverre vándorló játékosok, könnyedén tudjanak válogatni a magyar tört szerverek közül. Nem kell mostantól toplistákon keresgélni, a realmlistért kutatni az oldalon, stb.

Miért kell egy ilyen program?
Nem hiszem, hogy elmondható a programról, hogy feltétlen szügséges. Viszont mindenképpen megkönnyítheti egyes játékosok életét. Nem csak az övékét, hanem a szerverekét is.

Mit tud a program?
- Kilistázza a SzerverLista Projektben résztvevő szervereket
- Ezeket bármikor frissítheti a kliens
- Átírja a realmlsit fájlt
- Megnyitja a regisztrációs oldalt
- Launcholja a játékot

Újabb funkciók:
- Átláthatóbb listakörnyezet
- Dupla kattintásra felugrú információs ablak (bővebben lentebb)
- Cache tartalmának ürítése
- Weblap megnyitás
- Az összes szerver hamarosan bekerül (magyar tört szerverek)
- Népszerűség index
- Szavazási lehetőség

Mi szükséges a program futtatásához?
- .NET FrameWork 4.0 (Katt)
- Maga a program - KATT

Információs ablak:
Hamarosan a szerverek megadhatják egyéni bemutatkozásukat, egy felugró ablakban. Az ablak a szerver nevére való dupla kattintás után ugrik fel.

Szavazási lehetőség:
Egy ember egy szerverre csak egyszer szavazhat!

hodobaj


Shyro

Első hivatalos teszt: Szépen működik. Köszi, Remos.  ::)

Shyro


kagebunshin


Szép. +1

El sem hiszem, hogy nekem még nem jutott eszembe írni egy ilyet :). Grat hozzá.

U.I.:
Én beletennék egy olyan funkciót is, hogy a listát a felhasználó is tudja szerkeszteni.
Bár van egy sejtésem, hogy szándékosan hiányzik belőle. (ha rosszul sejteném ne is figyelj rám :))
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

$0undX

Vagy egy mégjobb ötlet kombinálva kage ötletét és az eredetit: A program kínáljon fel 1 listát a szerverekből, és a felhasználó dönthesse el hogy melyikek legyenek a választó listán + addhasson hozzá újat a listához, esetleg további funkció hogy a program elküldi egy szervernek amit a felhasználó hozzáadott a listához, és bővíteni lehet vele a "fő listát". Remélem megértették XD

Skyne

ezzel, csak az a baj hogy nagyon druván kell szűrni a fake/double elementeket

Shyro

Igen, már én is tervezgetem bele a funkciókat. Amit elmondtatok azt én egy "Kedvencek" listaként képzelem el. Még nem játszottam el a gondolattal, hogy ez miként és hogyan. Annyi biztos, hogy a következő verziót igyekszem felhasználóbarátabbá összehozni.

Action

+ Mivel a szerverek nagy szerepet játszanak ebben = ők jelentkeznek, lehetne egy vélemény a szerverről opció is. Ahol a játékos leírja a véleményét a szerverről és ezt elküldi email formájában a szerver email címére (amit ő ad meg direkt erre a célra).

Haszna ebből maximum a szervernek származna. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Shyro

Gyűlnek itt az ötletek, köszönöm. Sok ötletet adtok, be is indult a fantáziám. :)
Azon gondolkodtam, hogy a szervereknek hogyan érje meg nem csak jelentkezni a szerverlistába, hanem azt közzétenni a játékosaik között. Ugyebár egyik szerver sem akarja hogy a saját játékosai tudjanak könnyen szervert váltani... Viszont biztosan lehet belecsempészni olyan dolgokat, ami miatt megéri. :)

$0undX

Jah, például az erőszakos módszer, akkor kerülhetsz fel ha népszerüsíted a programot, mondjuk ennek nem hiszem hogy sok sikere lenne XD , nem tom, mivel gyakorlatilag a program célja a szerver váltás nem lenne semmilyen módon haszna a szervernek abból hogy buzdítsa a játékosait a program használatára...

Skyne

De lenne, bezélni kell egy két nagyob toplista tulajjal ;), + ezis relám  szervernek, igaz nem cél hogy ameglévő játékosoknak lehetőséget adjunk távozni, viszotn másik szempontból lehetőséget adunk új játékosoknak idejönni, és ez sztem megéri, ne azért legyenek a szerveren sokan mert nem ismernek mást, hanem mert jó az az szerver :)

Shyro

Én arra gondoltam, hogy a szerverre való szavazást belecsempészem, így talán a szervereknek is érdekük, hogy minél többekhez jusson el a program.  :P

Action

Az előző hsz-embe mondtam, a véleményt.
Ezeket a véleményeket adatbázisba menteni, majd automatikus megjeleníteni egy oldalon. :)
Kilistázza az új véleményeket, minden szervernek külön menüpont a véleményekről. :)

Publikus oldal.:)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

imdawe


Powered by EzPortal