[PROJEKT] SzerverLista 2.0 BÉTA + Letöltés

Indította Shyro, 2010 december 25, 08:45:51 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

XeRoX


Devis

Idézetet írta: Skyne Dátum 2011 január 14, 06:24:05 DÉLUTÁN
Idézetet írta: XeRoX Dátum 2011 január 14, 05:01:51 DÉLUTÁN
amikor küldesz egy emailt Shyro nak a szerver tulajdonságairól   ::)

mondhatnánk úgyis hogy majd ha a sunciwow tulajdonosai az óvoda után átlovagolnak az általánosiskola első osztályába és megtanulnak olvasni...
XDD
magyarán soha -.-
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Shyro

Sajnos előfordul. A hiba 2 okból lehet. Vagy a szolgáltató "szerencsétlenkedik", vagy (és ez az ami jelenleg volt) éppen töltöm fel szerverekkel, ilyenkor akadhat 1-2 hiba, ami ezt okozza.

XeRoX

Áhh, értem köszönöm, de kb. menyi ideig lesz ilyen a program ?  ::)

Shyro



Shartigan



HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Shyro

Az utóbbi hetekben nem igazán volt időm ahhoz, hogy nyugodtan folytathassam, szóval a "csend" ennek tudható be. Hamarosan befejezem a végső változatát a programocskának, utána pedig szeretném némileg (ahogyan Shartigan is javasolta) szebb külsővel megjeleníteni. A szerverekre is ráfér a frissítés/bővítés, ezekre is sort kerítek.

LuXXoR

Idézetet írta: Shartigan Dátum 2011 február 11, 03:53:56 DÉLUTÁN
Tedd dizájnossá (WPF)

A szart nem kell becsomagolni :D Most nem szarozni akarom a programot félre ne értsétek csak azt mondom hogy előbb menjen minden funkciója legyen kibővítve hasznos funkciókkal stb majd utána ráér a betűszínezgetés :)  És még1x mondom nem akartam ezzel megbántani senkit :P

Shyro

Ez így természetes, én is előbb magát a programot akarom rendesen kivitelezni, és ahogy írtam utoljára kialakítani a külsejét. :)

Raisen

Legyen bent money hack meg lvl tuti befutsz vele ha össze jön :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal