ICC-ről kérdeznék

Indította daviez, 2011 január 02, 06:44:53 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

daviez

Hali!
Megint én, és megint itt, újabb kérdésekkel.
Na akkor nézzük szépen sorjában.

Csináltam ugye egy házi szervert, az Armani által leírt módon. Emiatt ugye a legfrisebb rev-em van.
Ebben viszont fellép ICC-nél pár probléma.
Az első - Sindragosa (Login Screen Dragon^^) és az előtte levő boss,[ http://www.wowhead.com/npc=36789 ] nincs benn ICC-ben, és így nincs scriptje, ergo nem is lehet tovább menni. Mert Sindragosa akkor spammelődik le, ha Valithria-t megölték, vagy fordítva, a lényeg az hogy egyik nélkül, nincs másik. És Valithria vagy Sindragosa, vagy mindkettőjük megölésekor jön az újabb teleport, a Frozen Throne(??) emeletre, ahol a Arthas már vár ránk.

Ezt orvosolni lehet e valahogy, vagy még a fejesek TC-nél sem készítették el teljesen?

A másik, a kis *BÍP BÍP - káromkodás -* akármik a Deathbringer's Rise emeleten.
Most azokról a láthatatlan bizbazokról van szó, akiket nem látsz, nem tudod targetolni, kitörölni, .die-olni, eltűntetni, etc.
1-et sebeznek, viszont ugye combatban vagy, nem tudsz tovább menni az Upper Spire emeletre, vagy hová.

A harmadik a Gunship Battle, (lehet nem ez a neve). Erről csak annyit, hogy lehetőség van e már ennek a "beüzemelésére". Gondolom nincs, de azért megkérdeztem:$!

És ott van még Deathbringer Saurfang, és az apukája, aki nem mindig hajlandó feljönni hozzánk, beszélni a fiával, majd nekirontani hogy a fia lebegtesse amíg a fia meg nem hal a fia, aztán a fia belemegy az apja karjaiba, me' még a fia él és elviszi az emelet széléig a fiát, majd meghalnak(??).
Kérdés: Miért nem jön fel mindig az apuka?:(

Azért ilyen fontos, mert valószínűleg ebből a coreból, db-ből rendes szerver lesz, ez viszont ugye még egy ilyen teszt fázisa az állítólagos, leendőbeli szervernek.
Előre is köszi mindenki segítségét!  :)


Raisen

A legújabb rev be bent van csak nem targetolhato ezt nem nehéz megoldani :) Az az után lévő sárkányt meg ranged attack be tudja húzni :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

NevemSenki

Egy kérdés még ide, nem valami fontos, azért is írom ide.
LK-nál a leomló padlós dolog megoldódott?
Most épp nézettem a dolgokat, és rátalltam a leomló padlóra. Igaz hogy a Midsummer eventhez kerested dolgokat, és ezt találtam meg.
Szóval a kérdése, Lk-nál működik rendesen a leomló padló?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

$0undX

Nem tudom más megoldotta-e, de én megoldottam a saját lich scriptemben, de ezt nem fogom publikálni, bocs :)

unitology

Érdekelne élesbe végre egy lich insta.. nem nagyon találtam még olyan szervert ahol végig van scriptelve az egész

Rocsorayen

Molten-WoW :) A pletykák szerint bő 1 hónap és meglesz az első gunship privát szerveren Molten-WoWnál (:

lokal

én kipróbáltam a legújabb revet és csak annyit mondanék róla, hogy tesztelve nem tudom mennyire lett de bugos pvp részről..

FantasyGFX

Idézetet írta: Rocsorayen Dátum 2011 november 08, 04:56:35 DÉLUTÁN
Molten-WoW :) A pletykák szerint bő 1 hónap és meglesz az első gunship privát szerveren Molten-WoWnál (:

Na az király kiváncsian várom hogy mikor lesz meg  :)

NevemSenki

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2011 november 08, 01:57:43 DÉLUTÁN
Szóval a kérdése, Lk-nál működik rendesen a leomló padló?

Üdv.: Senki

Csak azért kérdezem, mert az a padló egy M2  fájl, és phase1 a leomlás, majd a visszarakódása phase 2.
Csak szimplán ezért kérdeztem. Akkor az működik?

Kép

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

$0undX


NevemSenki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal