Nyílt forráskódú oldal World of Warcraft szervereknek

Indította Action, 2011 január 09, 09:40:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

Tehát a téma adott, szerintem nem kell magyaráznom senkinek, hogy mire gondolok.
Szeretnék egy sablon oldalt készíteni olyan szervereknek akik nem e107, joomla illetve php-fusion alapon szeretnék futtatni a webet. :)

A felépítése szeretném, hogy a lehető legegyszerűbb legyen, semmi felesleges, tényleg egy korrekt is web-et szeretnék összehozni.

Részleteket később írnék, most olyan embereket keresek akik benne lennének segíteni, a nyílt forráskódot picit átértelmezem és persze csak az nyúlhat a munkába akinek én odaadom.

Elkészítem a html alapot és arra kellene egy minél jobb és szebb php kódot ráhúzni.

Várom a jelentkezőket. :)

Ui.: Természetesen a design-t is vállalom. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Skyne


Action

A WORD elszáll, az írás megmarad.


Action

Já bitte. :D

Hamarosan kész a html váz, és akkor minden jelentkező megkapja az adatokat. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.


tunnr

hát én is szivesen segítenék csak nem tudom miben tudnék:D

Shartigan

#7
Action bá! Szeretnék developernek jelentkezni...
Van már egy elkezdett honlapon... :D
De csak design a többire lusta voltam, de csapatba könnyebb... :D

tunnr: Szerintem itt lenne mit csinálni... :D


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Action

Kész az oldal nagy része, ma délután/este már csak pár apró grafikai megoldás várat magára.
Tunnr, küldd el pm-be, hogy mihez értesz, miben tudnál/szeretnél segíteni. Ötleteket is szívesen várok/várunk. :)

Közben gondolkozóba estem Shartival egy beszélgetés közepette.
Elég sok php guru lett a csapatban, én állom a design részét.
Egy CMS rendszer a terv amelyben később több kifinomult téma is lesz.

Nem olyan összetettre kell gondolni mint pl. az e107 vagy a php-fusion. Csak és kizárólag wow szerverek-nek lesz készítve, tehát a cfg (vagy telepítés, még nem tudni) olyan infokat fog kérni melyeket csak szerver birtoklás esetén tudsz helyesen kitölteni.

Az oldal 80%-ban kész (html), hamarosan átadom a php-ért felelős egyéneknek és már csak idő kérdése.

Természetesen még mindig várom a jelentkezőket, többen, jobbat tudunk összehozni.
Ha úgy adódik, hogy sikerül tényleg egy nagyon jó cms motort létrehoznunk, akkor a későbbiek során más-más projecteket is készítenénk (web).
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Archangel

Ez jó ötlet.
Én is segítenék, de jelenleg csak design téren tudok.
Ha mégis szükség lehet rám, akkor reply plz!
Illetve még annyi, ez milyen szinten lesz nyílt?
Mert szerintem csak úgy odaadni ezt a sok munkát, háát...
Ez csak az én véleményem.
Üdv

Action

Egyelőre picit átment más útra a dolog... de ez is meg lesz tartva szerintem csak kicsit később. :)
Addig is zárom a topicot. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Powered by EzPortal