Hogyan csináljam hogy a karakterek tudjanak weboldalon kresztül addolni?

Indította szefirotgoku2, 2011 január 10, 03:28:25 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

szefirotgoku2

Igazából abba vagyok elakadva hogy nem tudom mire lenne szükségem ahhoz hogy a karik a belépés után addoljanak maguknak a táskájukba itemet

$0undX

ha csak webről akkor írj hozzá webes felületet ha meg ingame akkor a commands tábla .additem parancsát rakd át hogy 0ás gmlvles acc is tudja használni és kész.

szefirotgoku2

a felület megvan csak nem tudom hogy meik táblát kössem össze szóval kiválaszt egy itemet és beaddolja magának viphez kellene egyébként

$0undX


Nonszensz

Sound, máshogy nem oldható meg? esetleg phpval beszúrni egy új sort a characters.character_inventory-ba?

$0undX


szefirotgoku2

Kerestem is volna ha tudtam volna, hogy mit is ez a két név:D az a baj h most kezdtem el nem rég ezeket a dolgokat a vip rendszert is segít más megcsinálni aki jobban ért php hoz mint én, de fogalmam sincs mit kezdjek ezzel a programmal xD


szefirotgoku2

Oh köszönöm szépen átalakítom majd igényeim szerint és tanulok belőle  :)

Shartigan



HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

szefirotgoku2

AZ egyetlen bajom csak az, hogy semmi változás nem történik  a szerveren se az addolás, se az élesztés, se a rename, teleportálás semmi

Action

Nos igen..
Ha szervert akarsz futtatni akkor keress fel egy szakértőt és kérd meg ha pedig csak otthon akarod használni akkor szerintem felesleg.
Nem a legegyszerűbb dolog.. ne ezzel kezd a tanulást. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Gunner


XeRoX

egyik mappába van egy install.sql azt futtatni kell az adatbázisba h ezek a funkciók működjenek  ::)  :P

Gunner

Idézetet írta: XeRoX Dátum 2011 január 11, 02:29:49 DÉLUTÁN
egyik mappába van egy install.sql azt futtatni kell az adatbázisba h ezek a funkciók működjenek  ::)  :P

Szerintem azért csak megtalálta..de hát nem biztos.  :D

Powered by EzPortal