Rang kiiratása php-ben (help pls :S)

Indította caesarwow, 2011 január 19, 12:35:58 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

caesarwow

Sziasztok
Lenne egy olyan problémám, hogy ki szeretném íratni a játékosok rangját, viszont azt nem tárolja az account_acces tábla, így nem tudja, hogy a rang 0. A kérdésem az lenne, hogy:
Ki tudom valahogy íratni a Player rangot, hogyha nem tárolja a db ?

Előre is köszönöm a segítségetek.

Action

Benne van az DB-be csak körül kell nézni.

account táblába megnézed az ID-t majd az account_access-ba megkeresed a hozzá tartozó GM levelt. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

$0undX

nem tom van-e mögötte már valamilyen login felület ahol azonosítod a playert v nem, de a lényeg ha tudod az acc nevét akkor phpban kapcsolódsz az sql szerverhez aztán lekéred az account id-t az acc név alapján az account táblából , aztán lekéred a gmlevelt az account_accessből acc név alapján majd switchbe teszed a gmlevel változóját, esetleg ha nem adott vissza sort akkor megnézed ha létezik az acc és az account_accessből nem adott vissza sort akkor gmlevel = 0; és mint mondtam ezután berakod 1 switchbe a változót és az 1es értékektől függően kiírod amit akarsz.

castor

account_id alapján megnézed, hogy ad e találatot az account_access tábla.
Ha nem, akkor player, ha igen, akkor a gm rangokat switchel kiiratod.

caesarwow

Sziasztok
Köszönöm a segítséget, de én echo-val oldottam meg, a switch-nek pedig nem nagyon értem a struktúráját.
Nem szeretnék "várom a sült galambot" fórumozó lenni, de ha valaki esetleg meg tudná nekem írni azt megköszönném.
Köszönöm előre is.

Powered by EzPortal