Skyfire Core project 4.2.0 szerver

Indította worgen, 2011 február 03, 10:55:46 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

boss74

Idézetet írta: Davidoff Dátum 2011 február 05, 07:09:35 DÉLUTÁN
Az a gond ezzel az emuval, hogy minden orosz benne.

Helyesbítek nem minden:


Már megoldottam :)


És hogyan oldottad meg...egy kicsit részletezd már...más is kíváncsi lenne!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Davidoff

Idézetet írta: boss74 Dátum 2011 február 07, 02:45:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Davidoff Dátum 2011 február 05, 07:09:35 DÉLUTÁN
Az a gond ezzel az emuval, hogy minden orosz benne.

Helyesbítek nem minden:


Már megoldottam :)


És hogyan oldottad meg...egy kicsit részletezd már...más is kíváncsi lenne!!

DBC-vel volt a gond, vhonnan netről szereztem, ezért a saját WoW-ból újra kicsomagoltam és jó lett.

boss74



Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

worgen


Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0

$0undX

Van 4.0.6os branchük is, nézzetek rá, nagyon sokat dolgoznak vele :D , azt írják ne várd hogy működjön még 1 darabig xD

worgen


Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0

anuka

Már tudom miért ilyen ismerős a neve: rajtuk szoktunk röhögni TC dev csatin. ;D

Az ehhez hasonló commitok miatt én annyira nem reklámoznám, főleg nem a #cactusemu channelen.

és a válasz (#cactusemu):

<Anubisss> https://github.com/SkyFire/SkyFireEMU/commit/b2d3b7b4fd6b39504ff633ff3fb29e91e1346121
<Anubisss> I love this
<Anubisss> :)
<SinisterEG> Hm?
<SinisterEG> Why?
<SinisterEG> Oh
<SinisterEG> fail
<SinisterEG> lol
<AlterEgo> STFU ;) We all have bad days!
<SinisterEG> Lmfao
<SinisterEG> Soo much fail.


Amúgy értelmes commitot én nem is látok itt. ;D

Nem tudom worgen te miért isteníted őket, de lehet, hogy te vagy az egyik "dev". :o :D

Xvid


Xvid

HÁt nem tudom srácok én teszteltem az emut és megmondom öszintén sztem a 4.0.3 as Cactus os jobb volt tőle olyan problémák vannak benne h az hihetetlen vagy ami elötte lévőben nem volt betolod a gm flyt és text alá dob nem elehet fly olni rajta olyan dolgok nem mennek ami az előzőben igen quvestektől kezdve stb ... sztem ez még szörnyübb mint az előző de komolyan tehát mikor az ember elkezd melózni rajta és jön 1 újjab rev és a javulást várva még többet kell vele melózni az elég tré sztem sok projectet teszteltem de még amit nagyon szeretnék az a neo2 de a realm nem forog le hanem errorozik keményen és probálom meg fejteni h miért nem talál olyat a make ami ott van

Davidoff

Idézetet írta: infected Dátum 2011 február 24, 08:54:50 DÉLELŐTT
HÁt nem tudom srácok én teszteltem az emut és megmondom öszintén sztem a 4.0.3 as Cactus os jobb volt tőle olyan problémák vannak benne h az hihetetlen vagy ami elötte lévőben nem volt betolod a gm flyt és text alá dob nem elehet fly olni rajta olyan dolgok nem mennek ami az előzőben igen quvestektől kezdve stb ... sztem ez még szörnyübb mint az előző de komolyan tehát mikor az ember elkezd melózni rajta és jön 1 újjab rev és a javulást várva még többet kell vele melózni az elég tré sztem sok projectet teszteltem de még amit nagyon szeretnék az a neo2 de a realm nem forog le hanem errorozik keményen és probálom meg fejteni h miért nem talál olyat a make ami ott van

Azért van több hiba benne mert ez  már 4.0.6-os verzó, tehát az opcodeok ismét változtak, ez elkerülhetetlen.
Én a neo2-től sem várok többet, 10 napja volt az utolsó legalábbis publikus frissítése.
Azt megjegyzem, h egyiket sem próbáltam.

worgen

Így van! Ment 1 + a helyes válaszért :) Még 1 darabig játszhatatlan lesz 1-2 hónap kell neki még!

Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0


Rewire

Nálam world szerver indításnál csomó error van dbc miatt és amikor belépek a szerora nyomok egy spellt Utána nem lehet targetolni senkit se npc t spawnolni ez nem tudom másnál is jelentkezett ha nem akkor valaki feldobná vmaps ot dbct meg a mapot megköszönném.

Rewire


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Ez a gond pontosabban amiről beszéltem. Benyomom a spellt és úgy marad a kari + nem tudok támadni senkit még aki ellenséges és unknowok a friendlyk :S

Skyne

ez nem szervr hiba, patcheld meg a kliensed redirecterrel

Powered by EzPortal